آخرین اخبار

اعضای هیات اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان داراب، انتخاب شدند

به گزارش داراب آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری، در جلسه ای با حضور خلیل اقتصادی فرماندار ویژه داراب اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  شهرستان داراب انتخاب و مشخص گردید. عالی ترین مقام اجرایی شهرستان در این جلسه عنوان داشت: انتخابات برای جامعه همانند نسیمی است که فضا را تغییر […]

اشتراک گذاری
19 مهر 1402
129 بازدید
کد مطلب : 11891

به گزارش داراب آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری، در جلسه ای با حضور خلیل اقتصادی فرماندار ویژه داراب اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  شهرستان داراب انتخاب و مشخص گردید.
عالی ترین مقام اجرایی شهرستان در این جلسه عنوان داشت: انتخابات برای جامعه همانند نسیمی است که فضا را تغییر می دهد و عطرآگین می کند، نفسی تازه ای است که بر کالبد جامعه می دمد. انتخابات آبروی نظام، جشن ملی و خنثی کننده توطئه های دشمنان نظام و انقلاب است.
وی افزود؛ قانون حیطه اختیارات اعضای هیات اجرایی را به طور کامل مشخص کرده است. رعایت قانون و اصل بی طرفی و عدم جانب داری از فرد یا گروه خاص، ضامن سلامت انتخابات است. تامین سلامت و امنیت از وظایف ما مجریان انتخابات است.
وی در خاتمه عنوان داشت: تلاش برای برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری در شهرستان وظیفه همگانی است.بر اساس شنیده ها آقایان خسرو ستوده، صمد حامدی ، غلامحسین مسجدی، محمدعلی نوربخش، علی مقدسی، حجت الاسلام شیخ ابوالقاسم صادقی (رئیس اداره تبلیغات اسلامی داراب)، حجت الاسلام شیخ علیرضا حافظی، یعقوب پیرزاده (رئیس، شرکت پخش فرآورده های نفتی داراب) انتخاب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 2 =