آخرین اخبار

ثبت نام نهایی ۶٠ داوطلب مجلس در حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، خلیل اقتصادی فرماندار ویژه شهرستان داراب با اشاره به پایان فرصت نام نویسی نهایی داوطلبان شرکت در دوازدهیمن دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت تعداد داوطلبان در پیش ثبت نام ۱۱۲ نفر بوده که از این تعداد ۶۰ نفر ثبت نام خود […]

اشتراک گذاری
08 آبان 1402
125 بازدید
کد مطلب : 11954

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، خلیل اقتصادی فرماندار ویژه شهرستان داراب با اشاره به پایان فرصت نام نویسی نهایی داوطلبان شرکت در دوازدهیمن دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت تعداد داوطلبان در پیش ثبت نام ۱۱۲ نفر بوده که از این تعداد ۶۰ نفر ثبت نام خود را قطعی نمودند.
وی در ادامه افزود: از مجموع نفرات ثبت نام کننده ۵۳ نفر مرد و ۷ نفر زن می باشند، که ۹ نفر دارای مدرک دکتری، ۴۷ نفر کارشناسی ارشد و ۴ نفر کارشناسی هستند؛ شایان ذکر است از این تعداد ۱۴ نفر سابقه ایثارگری دارند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان بیان داشت: از نظر سنی، داوطلبان گروه سنی ۳٠ تا ۳۵ سال ۵ نفر، ۳۵ تا ۴٠ سال ۱۶ نفر، ۴٠ تا ۴۵ سال ۱٠ نفر، ۴۵ تا ۵٠ سال ۱۲ نفر، ۵٠ تا ۵۵ سال ۹ نفر، ۵۵ تا ۶٠ سال ۷ نفر و ۶۵ تا ۷٠ سال یک نفر می باشند.
:یادآور می شود: ثبت‌نام داوطلبان دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از روز پنج‌شنبه ۲۷ مهر آغاز شد و تا روز چهارشنبه سوم آبان ماه به مدت هفت روز ادامه داشت. انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری همزمان در روز جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ در سراسر کشور برگزار می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 20 =