آخرین اخبار

رییس ستاد انتخاباتی قالیباف در فارس گفت:ضمانت برنامه‌های دکتر قالیباف سابقه کار وی است که بین گزینه ها بهترین سابقه اجرایی را دارد.

دکتر مجید فروردین، رییس ستاد انتخاباتی قالیباف در فارس در نشست خبری گفت: بعد از یک دوره هشت ساله توقف رشد کشور، رشد و پیشرفت کشور شروع شده بود که امیدوار بودیم یک دوره چهار ساله دیگر نیز باشیم اما میسر نشد. گزینه مطلوب به نظر ما، فردی است که بتواند خدمات و راه شهید […]

اشتراک گذاری
29 خرداد 1403
101 بازدید
کد مطلب : 12782

دکتر مجید فروردین، رییس ستاد انتخاباتی قالیباف در فارس در نشست خبری گفت:

بعد از یک دوره هشت ساله توقف رشد کشور، رشد و پیشرفت کشور شروع شده بود که امیدوار بودیم یک دوره چهار ساله دیگر نیز باشیم اما میسر نشد.

گزینه مطلوب به نظر ما، فردی است که بتواند خدمات و راه شهید رییسی را ادامه دهد و دقیقا همان شاخص هایی که رهبری نیز بر آن تاکید داشتند، دربین شش کاندیدای محترم، به نظر ما آقای دکتر قالیباف هستند.

دکتر قالیباف عملگرا و در میدان هستند، وقت گذاری شدیدی برای مسائل کشور دارند، اطلاعات دقیقی بر مسائل کشور و تسلط کافی بر قوانین دارند.

هماهنگی زیادی در مجلس با قوای دیگر داشتند تا ریل گذاری مناسب برای کشور انجام شود.

ضمانت برنامه‌های دکتر قالیباف سابقه کار وی است که بین گزینه ها بهترین هستند.

دولت آقای قالیباف، دولت خدمت و پیشرفت است که شعار نیز همان خدمت و پیشرفت می‌باشد و عمده تمرکز بر مسائل اقتصادی است و شخص ایشان برنامه‌های اجرایی قابل توجهی برای برنامه توسعه هفتم دارد.

آخرین موضع قالیباف درمورد جبهه انقلاب این است که تا هشت تیر یک نفر باید در صحنه انتخابات باقی بماند .

پنجشنبه هفته گذشته حکم ستادهای استانی توسط علی نیکزاد صادر شد و ۳۴ شهرستان ها را تا روز یکشنبه ساماندهی کردیم و امروز یکی دوتای دیگر نیز تعیین تکلیف خواهند شد.

دنبال کارهای نمایشی مثل افتتاحیه ستاد نیستیم و تمرکز را به کارها و ساماندهی نیروهاست.

باتوجه به فشردگی برنامه ها از جمله چهار مناظره علیرغم آمادگی ما در فارس برای میزبانی از آقای قالیباف، بعید است وی بتوانند به شیراز سفر کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یازده =