آخرین اخبار

دانش هسته‌ای خود را از هیچ کشوری گدایی نکرده‌ایم

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: دانش هسته‌ای خود را از هیچ کشوری گدایی نکرده‌ایم و تمام این پیشرفت‌ها با تلاش و مجاهدت دانشمندان جوان و متعهد ما به‌دست‌ آمده است. به گزارش داراب آنلاین به نقل از فارس، سردار غلامحسین غیب‌پرور عصر امروز در جمع صدها تن از بسیجیان و ایثارگران این شهر اظهار داشت: […]

اشتراک گذاری
07 خرداد 1394
752 بازدید
کد مطلب : 209

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: دانش هسته‌ای خود را از هیچ کشوری گدایی نکرده‌ایم و تمام این پیشرفت‌ها با تلاش و مجاهدت دانشمندان جوان و متعهد ما به‌دست‌ آمده است.

به گزارش داراب آنلاین به نقل از فارس، سردار غلامحسین غیب‌پرور عصر امروز در جمع صدها تن از بسیجیان و ایثارگران این شهر اظهار داشت: آمریکایی‌ها و کشورهای غربی قصد دارند با دوقطبی کردن مردم به دنیا وانمود کنند که در ایران بر سر خواستن یا نخواستن فناوری هسته‌ای اختلاف‌نظر است اما به‌حمدالله تمام گروه‌ها با توجه به سخنان مقام معظم رهبری بر حق هسته‌ای مردم تأکید دارند و نخواهند گذاشت خاطرات تلخ قطع‌نامه‌های ننگین دوران ستم‌شاهی تکرار شود.

فرمانده سپاه فجر فارس با بومی دانستن صنعت هسته‌ای در ایران افزود: ما علوم هسته‌ای خود را از هیچ کشوری گدایی نکرده‌ایم و تمام این پیشرفت‌ها با تلاش و مجاهدت دانشمندان جوان و متعهد ما به‌دست ‌آمده است و دراصل گدایی در شان ملت ما و هیچ‌یک از ملت‌های آزاده نیست و مسئولان باید از این دستاورد بزرگ حراست کنند.

وی با اشاره به روحیه انسان‌دوستی مردم ایران گفت: ملت ایران در هرکجای این عالم صدای مظلومی را بشنوند به کمک او می‌شتابند و این منحصر به عراق و یمن و فلسطین نیست و حس انسان‌دوستی و بشردوستی مردم ما نیز تنها برای مسلمانان نیست بلکه مربوط به‌کل بشریت است و اگر امروز کمک‌های مردم ایران نبود دشمن با سوءاستفاده از جنگ‌های نیابتی خود را به مرزهای دیگر کشورهای اسلامی نزدیک کرده بود.

غیب‌پرور با اشاره به اتحاد و یکپارچگی شیعه و سنی در کشورهای اسلامی علیه تکفیری‌ها و تروریست‌ها خاطرنشان کرد: مردم مسلمان و مظلوم یمن و عراق که این روزها زیر آتش بمب‌های آمریکایی آل سعود به شهادت می‌رسند تنها از شیعیان نیستند بلکه اهل سنت نیز در برخی از این کشورها بیشترین شهید را در مقابله با تکفیری‌ها داده است و به‌یقین تنها راه شکست و نابودی وهابیت و تروریست‌های تکفیری متحد شدن ملت‌های مسلمان است.

فرمانده سپاه فجر فارس در همین زمینه ادامه داد: برای تمام مسلمانان روشن است که شبکه‌های ماهواره‌ای که به اسم شیعه و اهل سنت در انگلستان مشغول به پخش برنامه‌های تفرقه‌افکنانه هستند از سوی سرویس‌های جاسوسی انگلیس حمایت می‌شوند و هدف آنان مقابله با اسلام و ایجاد اختلاف میان مسلمانان است.

عضو شورای تأمین استان فارس همچنین با اشاره به رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس از گردان حضرت رسول (ص) اشکنان به‌عنوان گردانی پیشتاز در عرصه دفاع از کشور یاد کرد و بیان داشت: خاطره دلاوری‌های رزمندگان و ایثارگران گردان حضرت رسول (ص) اشکنان و شجاعت‌های شهدای آن هیچ‌گاه از خاطره مردم پاک نخواهد شد.

غیب‌پرور همچنین در مورد در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی از عموم بسیجیان خواست با حفظ بصیرت و هوشیاری و با انتخابی آگاهانه، افرادی را انتخاب کنند که تصمیمات آن‌ها موجب تقویت ارزش‌ها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 16 =