آخرین اخبار

دستگیری فردی با ۴ هزار و ۷۰۰ مرتبه مزاحمت برای ۱۱۸ مرودشت

در تحقیقات به عمل آمده در پلیس امنیت عمومی و انجام استعلامات از اداره مخابرات مشخص شد، این فرد ۴ هزار و ۷۰۰ بار با برقراری ارتباط با اپراتور ۱۱۸ برای این مرکز ایجاد مزاحمت نموده است. به گزارش داراب نا به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی فارس، فردی که ۴ هزار  و […]

اشتراک گذاری
07 خرداد 1394
818 بازدید
کد مطلب : 221
در تحقیقات به عمل آمده در پلیس امنیت عمومی و انجام استعلامات از اداره مخابرات مشخص شد، این فرد ۴ هزار و ۷۰۰ بار با برقراری ارتباط با اپراتور ۱۱۸ برای این مرکز ایجاد مزاحمت نموده است.
به گزارش داراب نا به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی فارس، فردی که ۴ هزار  و ۷۰۰ مرتبه برای اپراتور ۱۱۸ ایجاد مزاحمت نموده بود، در شهرستان “مرودشت” استان فارس شناسایی و دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت با اعلام این خبر گفت: در پی شکایت نماینده حقوقی اداره مخابرات شهرستان مبنی بر مزاحمت های تلفنی مکرر فردی با برای اپراتور ۱۱۸ این شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

سرهنگ علی شیبانیان ادامه داد: ماموران با هماهنگی مراجع قضائی و انجام یک سری کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده فرد مزاحم را که در یکی از روستاهای اطراف شهرستان سکونت داشت، شناسایی و وی را دستگیر نمودند.

این مقام انتظامی افزود: در تحقیقات به عمل آمده در پلیس امنیت عمومی و انجام استعلامات از اداره مخابرات مشخص شد، این فرد ۴ هزار و ۷۰۰ بار با برقراری ارتباط با اپراتور ۱۱۸ برای این مرکز ایجاد مزاحمت نموده است.

سرهنگ “شیبانیان” در پایان با اشاره به این که در این خصوص پرونده تشکیل وجهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شده است،گفت: مراکزی نظیر ۱۱۰،۱۱۸،۱۱۵،۱۲ و…برای خدمات رسانی به شهروندان به ویژه در شرایط خاص و حساس که نیازمند کمک رسانی فوری می باشد، پیش بینی شده اند، به مردم توصیه نمود: با برقراری تماس های غیر ضروری با این گونه مراکز و اشغال بی مورد این اپراتورها ممکن است لطمات جبران ناپذیری به سایر شهروندان وارد شود، لذا بی جا و بی مورد این خطوط را اشغال ننمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + چهارده =