آخرین اخبار

تبلیغات انتخاباتی کاندیداها از حضور در ختم و عروسی تا انتشار پیام در واتس اپ!

تمام مدیران و مقامات دستگاه‌های دولتی که قصد شرکت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دارند باید تا ۲۸ خردادماه سال جاری استعفای خود را تقدیم کنند؛ این خبری بود که محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشوردر فروردین ماه خطاب به کاندیداهای مجلس دهم اعلام کرد. به گزارش آژانس خبری داراب «داراب نا»، کاندیداهای […]

اشتراک گذاری
07 خرداد 1394
651 بازدید
کد مطلب : 223

تمام مدیران و مقامات دستگاه‌های دولتی که قصد شرکت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دارند باید تا ۲۸ خردادماه سال جاری استعفای خود را تقدیم کنند؛ این خبری بود که محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشوردر فروردین ماه خطاب به کاندیداهای مجلس دهم اعلام کرد.

به گزارش آژانس خبری داراب «داراب نا»، کاندیداهای پرتعداد شهرستان داراب که از ماه ها قبل تبلیغات چهره به چهره خود را آغاز کرده اند و تقریبا در هر مراسمی مشاهده می شوند، این روزها روش های تبلیغاتی جالبی را ارائه می دهند؛ از حضور در مراسم ختم اموات و جشن های عروسی گرفته تا ارسال پیام آموزشی مرتبط با رشته تحصیلی در واتس آپ!

۰۴۴

برای مجلس آینده از کاندیداهای زیادی نام برده می شود به طوری که لیست گزینه های احتمالی به بیش از ۳۰ نفر رسیده است. برخی از آنها به طوری علنی تبلیغات را آغاز کرده اند که می توان گفت قطعا کاندیدا خواهند شد.

برخی از تشکل های سیاسی طرفدار دولت نیز، تلاش برای تغییر مدیران ادارات و مسئولین را آغاز کرده اند تا راه را برای کاندیدای مورد حمایت خود در انتخابات آینده مجلس هموار تر کنند.

باید تاروز ۲۸ خرداد ماه منتظر استعفای کاندیداهای مجلس دهم ماند تا لیست سی و چند نفره احتمالی، قطعی تر شود.

یک پاسخ به “تبلیغات انتخاباتی کاندیداها از حضور در ختم و عروسی تا انتشار پیام در واتس اپ!”

  1. محمدجعفرخیاطی گفت:

    سلام واحترام من برای تمام کاندیداهای مجلس آرزوی موفقیت را دارم امیوارم وقتی وارد مجلس شدند مانند قبل از ورودشان باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =