آخرین اخبار

برگزاری دوره آموزشی نجات با طناب در داراب

به گزارش خبرنگار آژانس خبری داراب «داراب نا»، گروه کوهنوردی آذرخش داراب در برنامه ای مشترک با آتش نشانی داراب برای اولین بار یک دوره آموزش نجات با طناب را برگزار کرد . دراین دوره که به سرپرستی رضا جهرمی برگزار شد، طریقه ایجاد کارگاه ها و بسکت کردن آموزش داده شد و مزیت این دوره استفاده […]

اشتراک گذاری
18 خرداد 1394
347 بازدید
کد مطلب : 698

به گزارش خبرنگار آژانس خبری داراب «داراب نا»، گروه کوهنوردی آذرخش داراب در برنامه ای مشترک با آتش نشانی داراب برای اولین بار یک دوره آموزش نجات با طناب را برگزار کرد .

دراین دوره که به سرپرستی رضا جهرمی برگزار شد، طریقه ایجاد کارگاه ها و بسکت کردن آموزش داده شد و مزیت این دوره استفاده محدود از ابزار وتجهیزات فنی بود.

مهدی صادقی از مدرسین برجسته وزارت کشور آموزش دوره را برعهده داشت و در پایان با حضور نصراله سلامی نژاد شهردار و رمضان بی ریا و اکبر عبدالهی از شورای شهر جلسه ای با مدرس و سرپرست دوره برگزار شد.

شهردار داراب در این جلسه وعده به روز کردن تجهیزات آتش نشانی و ابزار آلات و اطلاعات آتش نشانها را داد و بر برگزاری دوره های بعدی تاکید کرد.

مسئولین حاضر در جلسه از گروه کوهنوردی آذرخش که همیشه درمواقع اضطراری به سازمان آتش‌نشانی کمک نمودند و هتل نقش شاهپور به دلیل همکاری در برگزاری دوره تقدیر کردند.

DSC_0147 DSC_0152 DSC_0157 DSC_0162 DSC_0165 DSC_0167 DSC_0174

3 پاسخ به “برگزاری دوره آموزشی نجات با طناب در داراب”

  1. امین گفت:

    چرا تو هتل چرا در مکان دیگه که تعداد بیشتر ی با اطلاع رسانی بتونن استفاده ببرن انجام نشد

  2. دروا گفت:

    جالب‏ ‏نیست‏ ‏…برن‏ ‏خروس‏ ‏نجات‏ ‏بدن‏ ‏….تازه‏ ‏میدونستن‏ ‏خروسه……

  3. جواد گفت:

    به خاطر گرمی هوا ولطیفی پوست در هتل انجام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 13 =