آخرین اخبار

سخنگوی قوه قضاییه خبر داد؛حمید بقایی بازداشت شد

حجت الاسلام محسنی اژه ای برای هشتادمین کنفرانس خبری خود با خبر مهمی در میان خبرنگاران حاضر شد و گفت: ظهر امروز حمید بقایی معاون رئیس‌جمهور سابق، با نظر بازپرس پرونده بازداشت شده اما نمی‌توانم جزئیات اتهام وی را بیان کنم. به گزارش داراب نا به نقل از «تابناک»، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در هشتادمین نشست […]

اشتراک گذاری
18 خرداد 1394
673 بازدید
کد مطلب : 707
حجت الاسلام محسنی اژه ای برای هشتادمین کنفرانس خبری خود با خبر مهمی در میان خبرنگاران حاضر شد و گفت: ظهر امروز حمید بقایی معاون رئیس‌جمهور سابق، با نظر بازپرس پرونده بازداشت شده اما نمی‌توانم جزئیات اتهام وی را بیان کنم.

به گزارش داراب نا به نقل از «تابناک»، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در هشتادمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه با اعلام این خبر‌ افزود: حمید بقایی معاون رئیس جمهور سابق پرونده اتهامی در قوه قضاییه داشت که بازپرس پرونده این فرد را امروز برای بازجویی احضار کرد.

وی افزود: پس از برگزاری جلسه بازپرس پرونده برای این شخص قرار بازداشت صادر کرد و به این ترتیب این فرد اکنون ‌بازداشت است.

محسنی اژه‌ای گفت: متأسفانه به دلیل مسائل قانونی از بیان جزئیات اتهامی این فرد معذور هستم.

حمید بقایی معاون اجرایی محمود احمدی نژاد در دولت دهم و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰ و دبیر «شورای عالی مناطق آزاد کشور و ویژه اقتصادی»‌ بوده است. بقایی در بیستم فروردین ۱۳۹۰ با حفظ سمت از سوی محمود احمدی نژاد به عنوان معاون اجرایی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری برگزیده شد.

قابل ذکر است پس از محمدرضا رحیمی٬ حمیدرضا بقایی دومین معاون محمود احمدی نژاد است که بازداشت می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پنج =