آخرین اخبار

مردم داراب در انتظار راه اندازی جایگاه دوم شهرداری/آگهی مزایده CNG کی منتشر می شود؟

با حذف سهمیه ۷۰۰ تومانی بنزین و تک نرخی شدن آن، روز به روز اقبال مردم به استفاده از گاز طبیعی و خودروهای دوگانه سوز بیشتر شده و به همین سبب صف جایگاه های CNG نیز شلوغ تر از گذشته می شوند. به گزارش خبرنگار آژانس خبری داراب «داراب نا»، جایگاه سوخت CNG دولتی ابتدای […]

اشتراک گذاری
20 خرداد 1394
431 بازدید
کد مطلب : 737

با حذف سهمیه ۷۰۰ تومانی بنزین و تک نرخی شدن آن، روز به روز اقبال مردم به استفاده از گاز طبیعی و خودروهای دوگانه سوز بیشتر شده و به همین سبب صف جایگاه های CNG نیز شلوغ تر از گذشته می شوند.

به گزارش خبرنگار آژانس خبری داراب «داراب نا»، جایگاه سوخت CNG دولتی ابتدای جاده داراب بندرعباس، جایگاه شهرداری واقع در بلوار پاسداران و جایگاه خصوصی طالبی تنها ارائه دهندگان این سوخت ارزان به خودروهای بیش از ۲۰۰ هزار دارابی و مسیرهای پرتردد داراب بندرعباس و داراب شیراز هستند.

اما عملیات ساخت چهارمین جایگاه سوخت CNG نیز آغاز شده و شهرداری داراب برای احداث دومین جایگاه عرضه سوخت خود آستین بالا زده است. پروژه در ابتدا با سرعت نسبتا مناسبی کار خود را شروع کرد اما چند ماهی است علی رغم وعده برخی از اعضای شورای شهر در خصوص افتتاح این جایگاه در ایام نوروز هیچ خبری از آن نیست.

DSC_0004

۰۶۳

از آنجا که شهرداری ها خود امکان مدیریت جایگاه های سوخت را ندارند مدیریت آنها را از طریق برگزاری آگهی مزایده به شرکت های واجد شرایط واگذار می کنند تا ضمن پرداخت سهم شهرداری امور اجرایی جایگاه را انجام دهند.  آگهی مزایده واگذاری مدیریت بهره برداری از جایگاه عرضه گاز طبیعی cngاول شهرداری واقع در بلوار پاسداران در دو نوبت منتشر شده است اما هنوز هیچ خبری از آگهی مزایده جایگاه دوم نیست! از طرفی نیز تعدادی از جوانان جویای کار بی صبرانه منتظر راه اندازی این جایگاه هستند تا جهت استخدام و بکارگیری مراجعه کنند.

امید است شهرداری و اعضای شورای شهر داراب نسبت به انتشار هر چه سریع تر آگهی مزایده اقدام تا مردم داراب از خدمات این جایگاه عرضه سوخت بهره مند شوند.

4 پاسخ به “مردم داراب در انتظار راه اندازی جایگاه دوم شهرداری/آگهی مزایده CNG کی منتشر می شود؟”

  1. یک فرهنگی گفت:

    سلام وقتتون بخیرخداقوت به شما.ممنون که اخبارشهرمون رابرای اطلاع مامردم داراب قرارمیدهیدخیلی مخلصیم

  2. جواد گفت:

    مبارک باشه

  3. پمپ گفت:

    خدا کنه زودتر آگهی استخدام بزنند من فوق دیپلم و بیکار حاضرم برم اونجا کار کنم

  4. امیدوارم در ساخت و ساز و بهره برداری این أماکن عمومی و رفاهی سرعت و دقت عمل صورت گیرد ،و نیروی بیشتری جذب تا اتوموبیل ها برای استفاده از این امکانات صفوف طولانی تشکیل ندهند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 3 =