آخرین اخبار

حذف پیچ و خم اداری در حمایت از سرمایه گذار کار جهادی است

فرماندار گفت: همه مدیران با حذف مراحل پر پیچ و خم اداری و با استفاده از قانون در سریعترین زمان، ممکن مشکل سرمایه گذاران را حل نمایند این کار غیر قانونی نیست بلکه کار جهادی است. به گزارش داراب نا به نقل از روابط عمومی فرمانداری داراب، عبدالرضا قاسم پور فرماندار داراب در جلسه میز سرمایه گذاری […]

اشتراک گذاری
23 خرداد 1394
339 بازدید
کد مطلب : 814

فرماندار گفت: همه مدیران با حذف مراحل پر پیچ و خم اداری و با استفاده از قانون در سریعترین زمان، ممکن مشکل سرمایه گذاران را حل نمایند این کار غیر قانونی نیست بلکه کار جهادی است.

به گزارش داراب نا به نقل از روابط عمومی فرمانداری داراب، عبدالرضا قاسم پور فرماندار داراب در جلسه میز سرمایه گذاری اظهار داشت: علی رغم همه کارهای بزرگ و ارزشمندی که در دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان انجام شده بدلیل محدود بودن اعتبارات دولتی نیاز به سرمایه گذاری در بخش خصوصی توسط سرمایه گذاران است.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: اگر می خواهیم تحولی در شهرستان داراب بوجود بیاید باید مردم را وارد کنیم چرا که هر کجا مردم وارد شده اند ما نتیجه گرفته ایم و پیروز شدیم.

قاسم پور افزود: همه مدیران باید دست به دست هم بدهیم خصوصا در سال جاری که سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نامگذاری شده که یکی از مصداقهای بارز و عملی تحقق شعار سال مقام معظم رهبری در راستار اقتصاد مقاومتی و ایجاد شغل و رونق تولید و حمایت از فعالین بخش خصوصی و سرمایه گزاران است.

فرماندار افزود: تمام کسانی که توان و تجربه سرمایه گذاری را دارند و می توانند از ظرفیت شهرستان در تمامی بخش ها استفاده کنند و سرمایه گذاری کنند حمایت می کنیم.

در پایان جلسه تعدادی از سرمایه گذاران در بخش خصوصی مشکلات خود را مطرح نمودند و مقرر گردید که مدیران مشکلات بوجود آمده را مرتفع نمایند.

یک پاسخ به “حذف پیچ و خم اداری در حمایت از سرمایه گذار کار جهادی است”

  1. کار بسیار جالب و پسندیده ای می باشد!
    اما باید پیگیر مراحل و تا به بهره برداری رسیدن حمایت و زیر نظر باشند تا خدای ناکرده بیت المال را در جاهای دیگر صرف نکنند و مشکلات دولت قبل نیز به همین منوال پیش رفت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =