آخرین اخبار

کشف ۱۲۷ کیلوگرم تریاک از یک پراید در داراب

مأموران انتظامی استان فارس با انجام سه عملیات جداگانه طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳۷ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک و هروئین کشف کردند. به گزارش داراب نا به نقل از پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران پاسگاه انتظامی ” کوهستان” شهرستان “داراب” مطلع شدند […]

اشتراک گذاری
26 خرداد 1394
232 بازدید
کد مطلب : 920

مأموران انتظامی استان فارس با انجام سه عملیات جداگانه طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳۷ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک و هروئین کشف کردند.

به گزارش داراب نا به نقل از پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران پاسگاه انتظامی ” کوهستان” شهرستان “داراب” مطلع شدند یک دستگاه خودرو پراید حامل مواد مخدر در محورهای مواصلاتی در حال حرکت است.
سرهنگ “محمد جعفر تولایی” ادامه داد: بلافاصله مأموران به محل مورد نظر اعزام و با انجام گشت های محسوس و نامحسوس خودرو پراید را که در یک مسیر خاکی در حال حرکت بود، متوقف کردند .
وی افزود: در بازرسی از این خودرو ۱۲۷ کیلوگرم تریاک کشف و راننده خودرو دستگیر شد.
این مقام انتظامی گفت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر فارس نیز در یک عملیات و با شناسایی یک نفر توزیع کننده مواد مخدر در شیراز، وی به همراه سه نفر دیگر را که با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در سطح شهر تردد داشتند، دستگیر کردند.
سرهنگ “تولایی” گفت: در بازرسی از خودرو و مخفیگاه این افراد ۴کیلوگرم هروئین کشف و به همراه مواد کشف شده به مقر انتظامی انتقال داده شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس تصریح کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ” نی ریز” نیز در بازرسی از یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در محورهای مواصلاتی، ۶ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک کشف و راننده خودرو را دستگیر کردند.
وی در پایان گفت: شماره تلفن ۲۱۸۴۲۶۹ به صورت شبانه روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در حوزه خرید و فروش مواد مخدر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 1 =