آخرین اخبار

کلاهبردار ۴۰ میلیاردی در داراب

فرمانده انتظامی داراب از دستگیری فردی که با جعل مبایعه نامه و فروش مال غیر ۴۰ میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود خبر داد. سرهنگ “علیرضا نوشاد”  اظهار داشت: در پی مراجعه چند نفر از شهروندان به مراجع قضایی و انتظامی مبنی بر این که فردی با وعده فروش خودرو سبک و سنگین از […]

اشتراک گذاری
03 مهر 1402
105 بازدید
کد مطلب : 11852

فرمانده انتظامی داراب از دستگیری فردی که با جعل مبایعه نامه و فروش مال غیر ۴۰ میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

سرهنگ “علیرضا نوشاد”  اظهار داشت: در پی مراجعه چند نفر از شهروندان به مراجع قضایی و انتظامی مبنی بر این که فردی با وعده فروش خودرو سبک و سنگین از آنان کلاهبرداری کرده است، که بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی افزود: در این راستا، کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند، متهم با انتشار تصاویر خودروهای سبک و سنگین دیگران در سایت دیوار و فروش آنها زیر قیمت بازار و تنظیم مبایعه نامه‌های سوری اقدام به ۴۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از شهروندان در شهرستان داراب، شیراز و فسا کرده است.

فرمانده انتظامی داراب تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات فنی و هماهنگی قضایی متهم را در عملیاتی غافلگیرانه در این شهرستان دستگیر کردند.

سرهنگ “نوشاد” با بیان اینکه متهم در بازجویی اولیه به کلاهبرداری ۴۰ میلیاردی از شهروندان اعتراف کرد، به شهروندان توصیه کرد قبل از انجام هرگونه معاملات ضمن اطمینان لازم از مالکیت فروشنده خودرو، برای انعقاد قرار داد حتما از طریق مراجع قانونی و صنفی مربوطه اقدام کنند./پایگاه خبری پلیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 4 =