آخرین اخبار

تعیین زمان دادستان داراب برای ادارات متولی راه در شهرستان/ روشنایی کمربندی ها و ورودی های شهر مطالبه اصلی مدعی العموم از مسئولین اجرایی

حسین روانشاد دادستان عمومی و انقلاب داراب در نامه هایی به اداره راهداری و راه و شهرسازی شهرستان نسبت به عواقب عدم احداث میدان در چهارراه مشهور به سه راهی سنگ چارک هشدار داد.   در بخشی از نامه آمده، ظرف ۱۵ روز نسبت به ارائه طرح، ایمن سازی و حسب مورد آسفالت نمودن این […]

اشتراک گذاری
01 بهمن 1402
132 بازدید
کد مطلب : 12297

حسین روانشاد دادستان عمومی و انقلاب داراب در نامه هایی به اداره راهداری و راه و شهرسازی شهرستان نسبت به عواقب عدم احداث میدان در چهارراه مشهور به سه راهی سنگ چارک هشدار داد.

 

در بخشی از نامه آمده، ظرف ۱۵ روز نسبت به ارائه طرح، ایمن سازی و حسب مورد آسفالت نمودن این مسیر اقدام و نتیجه کتبا گزارش شود. لازم به ذکر است عدم (اجرای) به موقع و بروز هر گونه خسارت های جانی و مالی از مصادیق ترک فعل برای مدیر مربوطه حتی پس از دوران تصدی خواهد بود و هیچ عذری پذیرفته نیست.

 

همچنین در نامه جداگانه ای به این ادارات نسبت به خط کشی مسیر پلیس راه به سمت داراب، خط کشی کمربند غربی، روشنایی کمربندی های جنوبی و غربی و ایمن سازی انتهای این جاده به سمت  دانشگاه پیام نور (عدم وجود جداکننده که منجر به حوادث شده است) هشدار داده شده و مهلت ۱۰ روزه جهت اجرا تعیین شده است.

 

در نامه دیگری دادستان خطاب به شهردار داراب مهلت ۵ روزه ای جهت آسفالت خرابی ناشی از حفر کانال و لوله گذاری آب در ورودی داراب تعیین کرده و تاکید شده عدم اقدام در مهلت قانونی موجب ایجاد مسئولیت و قابلیت پیگیری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 18 =