آخرین اخبار

انفجار نیسان در اثر برخورد با تریلی یک کشته برجای گذاشت

به گزارش داراب آنلاین، بنا به اعلام هادی کشاورز، مسئول مرکز اورژانس شهرستان داراب بر اثر حادثه رانندگی در بخش فورگ، یک تن فوت و دو نفر مصدوم شدند.   کشاورز در رابطه با این حادثه دلخراش ترافیکی ادامه داد: امروز یکشنبه، طی تماسی با مرکز ارتباطات اورژانس داراب، گزارش برخورد یک دستگاه تریلی و […]

اشتراک گذاری
08 بهمن 1402
190 بازدید
کد مطلب : 12334

به گزارش داراب آنلاین، بنا به اعلام هادی کشاورز، مسئول مرکز اورژانس شهرستان داراب بر اثر حادثه رانندگی در بخش فورگ، یک تن فوت و دو نفر مصدوم شدند.

 

کشاورز در رابطه با این حادثه دلخراش ترافیکی ادامه داد: امروز یکشنبه، طی تماسی با مرکز ارتباطات اورژانس داراب، گزارش برخورد یک دستگاه تریلی و وانت نیسان  در کیلومتر ۱۰۰ جاده داراب-بندرعباس اعلام گردید.

 

وی افزود: باتوجه به گزارش های مردمی مبنی بر انفجار و آتش گرفتن یکی از خودروها، بلافاصله تیم های امدادی اورژانس، هلال احمر، آتش نشانی به محل حادثه اعزام گردیدند و متأسفانه، راننده وانت نیسان به دلیل شدت مکانیسم حادثه دچار حریق شده و بر اثر سوختگی و جراحات وارده در صحنه حادثه فوت و دو تن از سرنشینان کامیون تریلی مصدوم شدند.

 

وی ادامه داد: بلافاصله پس از ارزیابی و رهاسازی و انجام اقدامات درمانی اولیه، ابتدا به بیمارستان شهدای فورگ منتقل و در ادامه یکی از مصدوم ها، به تشخیص پزشک کشیک بیمارستان شهدا، توسط پرسنل اورژانس ۱۱۵ فورگ جهت دریافت خدمات درمانی تخصصی تر به بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) داراب انتقال یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + نوزده =