آخرین اخبار

اهدا ۱۰ میلیارد ریال کمک نقدی جهت تامین آمبولانس ۱۱۵ شهرستان داراب

خیر نیکوکار دارابی ۱۰ میلیارد ریال جهت تامین آمبولانس ۱۱۵ شهرستان داراب، به حوزه سلامت اهدا کرد. رئیس شبکه بهداشت و درمان داراب از همت و مشارکت خیر نیکوکار حاجیه خانم «کبری اجرایی» مادر شهید والامقام «علی انصاری» در اهدا کمک هزینه خرید یک دستگاه آمبولانس به مبلغ ۱٠ میلیارد ریال به نیابت از فرزند […]

اشتراک گذاری
27 فروردین 1403
74 بازدید
کد مطلب : 12521

خیر نیکوکار دارابی ۱۰ میلیارد ریال جهت تامین آمبولانس ۱۱۵ شهرستان داراب، به حوزه سلامت اهدا کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان داراب از همت و مشارکت خیر نیکوکار حاجیه خانم «کبری اجرایی» مادر شهید والامقام «علی انصاری» در اهدا کمک هزینه خرید یک دستگاه آمبولانس به مبلغ ۱٠ میلیارد ریال به نیابت از فرزند شهیدش خبر داد.

به گزارش داراب آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشتی، درمانی و آموزشی شهرستان داراب، دکتر سجاد رضایی ضمن تقدیر از این مادر شهید در تامین کمک هزینه خرید یک دستگاه آمبولانس، از دیگر نیک‌اندیشان حوزه سلامت شهرستان دعوت کرد تا با مشارکت در این اقدام خیرخواهانه، گام موثری در تامین زیرساخت های ضروری حوزه سلامت برداشته شود.

در ادامه «قاسم زاهدانی» مدیرعامل شورای خیرین تامین سلامت شهرستان داراب، با قدردانی از این اقدام خیر نیکوکار حوزه سلامت افزود: امیدواریم با فرهنگ سازی کارهای خیر و عام المنفعه در حوزه سلامت و ایجاد بستر مناسب در جلب مشارکت خیرین، گامی مهم در توسعه و افزایش کیفیت ارائه خدمت به بیماران داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 1 =