آخرین اخبار

رهایی گروگان در شهرستان داراب/ دستگیری گروگان‌گیرها توسط پلیس استان فارس

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیریِ گروگانگیران و رهاییِ مردِ گروگان گرفته شده در درگیری مسلحانه خبر داد. سردار “رهام بخش حبیبی” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان کرد: بامداد امروز چهاردهم خردادماه در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ربایش مردی ۴۰ ساله و درخواست مبلغ […]

اشتراک گذاری
14 خرداد 1403
121 بازدید
کد مطلب : 12744

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیریِ گروگانگیران و رهاییِ مردِ گروگان گرفته شده در درگیری مسلحانه خبر داد.

سردار “رهام بخش حبیبی” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پلیس بیان کرد: بامداد امروز چهاردهم خردادماه در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ربایش مردی ۴۰ ساله و درخواست مبلغ زیادی وجه نقد در قبال‌ آزادی وی در یکی از روستاهای شهرستان داراب، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

ماموران سریعا در محل حاضر و مطلع شدند که ۴ نفر مسلح به سلاح گرم با ورود به منزل مردی ۴۰ ساله وی را گروگان گرفته و سریعا با یک دستگاه سواری پژو از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی استان با بیان این‌که به منظورِ حفظ جان گروگان سریعا “طرحِ مهار” در شهرستان داراب اجرا و گروگان‌گیرها تحت محاصره قرار گرفتند، افزود:پس از چندین مرحله هشدار و عدم توجه به اخطارهای پلیس، پس از ۳ ساعت درگیری و تیراندازی متقابل؛ ماموران انتظامی موفق شدند ۲ نفر از گروگان گیران را دستگیر که در این خصوص یکدستگاه سواری پژو و یک دستگاه بی سیم دستی کشف شد و متهمین ۲۳ و ۴۳ ساله در بازجویی اولیه انگیزه خود را از این اقدام اختلافاتِ مالی اعلام نمودند.

سردار “حبیبی” با اشاره به اینکه گروگان آزاده شده صحیح و سالم به آغوش گرم خانواده بازگشت، بیان کرد: پلیس با مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی و آسایش شهروندان با جدیت و برابر قانون برخورد می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + چهار =