آخرین اخبار

بازگشایی نماد شرکت سیمان داراب در تالار شیشه ای بورس

گروه بورس: امروز با دست به دست شدن ۲۴۸ میلیون و ۲۵۷ هزار و ۳۱ ورقه سهم در ۲۷ هزار و ۱۵۸ نوبت، ارزش معاملات بورس به بیش از ۵۸ میلیارد و ۳۰۹ میلیون تومان رسید تا دماسنج بازار سهام با ۷ واحد رشد در ارتفاع ۶۳ هزار و ۲۹۷ واحدی قرار گیرد. به گزارش […]

اشتراک گذاری
16 خرداد 1394
181 بازدید
کد مطلب : 602

گروه بورس: امروز با دست به دست شدن ۲۴۸ میلیون و ۲۵۷ هزار و ۳۱ ورقه سهم در ۲۷ هزار و ۱۵۸ نوبت، ارزش معاملات بورس به بیش از ۵۸ میلیارد و ۳۰۹ میلیون تومان رسید تا دماسنج بازار سهام با ۷ واحد رشد در ارتفاع ۶۳ هزار و ۲۹۷ واحدی قرار گیرد.

به گزارش آژانس خبری داراب “داراب نا” به نقل از بولتن نیوز، همچنین شاخص بازار اول با افزایش ۱۲ واحدی در محدوده ۴۵ هزار و ۶۶۵ واحدی قرار گرفت و شاخص بازار دوم با افت ۲۳ واحدی روی رقم ۱۳۰ هزار و ۶۳۵ واحد ایستاد.
براساس آمار، شرکت های پالایش نفت بندرعباس، بانک ملت و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل گذاشتند و در طرف مقابل شرکت های مخابرات ایران، فولاد خوزستان و کارخانجات داروپخش بالاترین تاثیر مثبت را بر این نماگر ثبت کردند.
نمادهای وبملت، خزامیا، وبصادر، شبندر، حتاید، وسپه و تکنو نیز از نمادهای پربیننده بازار امروز بودند.
رفت و برگشت بازار
اهالی تالار شیشه ای امروز شاهد بازگشایی نماد شرکت های مجتمع کشت و صنعت چین‌چین، سرمایه‌گذاری صنعت نفت، تراکتورسازی ایران، صنایع شیمیایی سینا، سیمان داراب،‌ سیمان بجنورد، سیمان بهبهان، سیمان کرمان، داده‌پردازی ایران و لیزینگ ایرانیان بودند.
همچنین نمادهای معاملاتی شرکت‌های پتروشیمی آبادان، حق تقدم شرکت‌ نیروکلر و شرکت سرمایه‌گذرای توسعه وعمران استان کرمان از سوی ناظر بازار متوقف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =