آخرین اخبار

آغاز عملیات قطعه دوم بزرگراه داراب فسارود به طول ۱۶ کیلومتر

به گزارش آژانس خبری داراب «داراب نا»، بعد از ظهر دیروز قطعه دوم بزرگراه داراب فسارود به طول ۱۶ کیلومتر با حضور جمعی از مسئولین و مردم منطقه کلنگ زنی شد. این پروژه راهسازی به طول ۱۶ کیلومتر و با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال ساخته خواهد شد که با تکمیل آن تمام مسیر داراب تا شهرک […]

اشتراک گذاری
17 خرداد 1394
1214 بازدید
کد مطلب : 624

به گزارش آژانس خبری داراب «داراب نا»، بعد از ظهر دیروز قطعه دوم بزرگراه داراب فسارود به طول ۱۶ کیلومتر با حضور جمعی از مسئولین و مردم منطقه کلنگ زنی شد.

این پروژه راهسازی به طول ۱۶ کیلومتر و با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال ساخته خواهد شد که با تکمیل آن تمام مسیر داراب تا شهرک فجر (آخرین نقطه مرزی داراب) تبدیل به بزرگراه می شود.

در حال حاضر نیز ۱۰ کیلومتر ابتدایی این مسیر در حال ساخت می باشد که نیمی از آن تکمیل و باقی مانده آن به زودی آسفالت می شود. جاده قدیم داراب فسا یکی از پرتردد ترین جاده های فرعی شهرستان داراب است که به دلیل عرض کم، حوادث رانندگی زیادی در آن رخ داده است.

پیمانکاری این مسیر ۱۶ کیلومتری برعهده شرکت ماگما می باشد که طبق قرارداد با اداره کل راه و شهرسازی فارس، قرار است در مدت ۱۸ ماه تکمیل شود.

با پیگیری های نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس نهم و حمایت وزارت راه و شهرسازی دولت یازدهم، از سال گذشته بیش از ۵۰ کیلومتر بزرگراه در شهرستان داراب آغاز شده است.

DSC_0006 DSC_0007 DSC_0010 DSC_0011 DSC_0012 DSC_0013 DSC_0015 DSC_0016 DSC_0017 DSC_0020 DSC_0024 DSC_0027 DSC_0031 DSC_0037 DSC_0048 DSC_0049

17 پاسخ به “آغاز عملیات قطعه دوم بزرگراه داراب فسارود به طول ۱۶ کیلومتر”

 1. به امید پیشرفت در همه مراحل در شهرستان داراب با ۴۰۰ روستای آن…..
  امیدوارم تا قبل از انتخابات تمام شود و آماده بهره بر داری شود نه اینکه این مساله یک متینگ تبلیغاتی برای رأی باشد!!!

 2. ناشناس گفت:

  داراب نای عزیز اگر ممکنه یه گزارش هم از وضعت پروژه راه جنت شهر ودولت اباد تهیه کنید که طبق قرارداد هجده ماهه باید مهرماه به بهره برداری برسه.راه دولت اباد که سرعت خوبی داشت ولی تمام غلطک ها وگریدر ها ترک پیمان کردند.راه جنت شهر هم از اول کند بود.اینم از انقلاب راه سازی در داراب

  • امیر گفت:

   نه عزیزم همه پروژها فعال هستند حالا اگه چند روز دستگاهی خراب میشه شمانگران ودلواپس نباشید. احمدی ثابت کرده نماینده پیگیر و دور از تبلیغات هستند .

 3. جمعی از مردم فسارود گفت:

  بسیار خشنود و خرسند هستیم که دکتر احمدی به یکی از مهمترین قول های خود جامه عمل پوشیدند.
  با آغاز این پروژه و ده ها پروژه دیگر در سطح شهرستان ، علی الخصوص مناطق محروم شهرستان، ایشان اثبات کردند که واقعا دلسوز و یکی از نماینده های قدرتمند شهرستان داراب در ادوار اخیر هستند.
  از طرف جمعی از مردم فسارود به دکتر احمدی خدا قوت می گویم و کمال تشکر را داریم.
  با آرزوی موفقیت و انرژی مضاعف در جهت آباد سازی داراب عزیز.
  و درپایان امیدواریم پروژه آبرسانی از سد رودبال داراب که با تلاش ایشان طی سفر ریاست محترم جمهور به استان فارس به پروژه اولویت دار استان تبدیل شده است ، هر چه سریعتر وارد مرحله اجرا شود.

  از طرف جمعی از اهالی فسارود و دوستداران دکتر احمدی

 4. احمدرضا گفت:

  لطفا پیگیری کنید چراسایت داراب انلاین خبررسانیش متوقف شده

 5. احمدرضا گفت:

  لطفا پیگیری کنید باقیمانده راه از دولت اباد تااخر حوضه داراب کی به زیر عملیات میرود

 6. غلی گفت:

  سلام ما دانشجویان علوم ازمایشگاهی واقعا از زحمات دکتراحمدی تشکر میکنیم انشاا… بتوانیم جوابگوی تلاش ایشان وخدمتگزار مردم فهیم داراب باشیم

 7. همشهری گفت:

  چرا تمامی طرحها چند ماه مانده به انتخابات با جدیت دنبال میشه و قبلش هیچ خبری نیست پس مشخصه که نماینده محترم تبلیغ کردن براش از رفاه و اسایش مردم مهمتره

  • ارمین گفت:

   همشهری جان شما یا همشهری نیستی یا داراب نبودی یا خدای ناکرده قصد تخریب داری وگرنه عملیات بیش از ۵۵ کیلومتر راه از دوسال پیش فعاله .راه جنت شهر قطعه اول فسارود پلیس راه به دولت اباد ودها پروزه دیگه که انجا مجالش نیست اگه همه ما همواره در قضاوتمان خدا را درنظر بگیریم ویه کم انصاف قطعا قضاوتمان چیزی دیگر است شما عملکرد نمایندگان ادوار گذشته با شرایط عالی که داشتیم نه تحریم نه خشکسالی داشتیم که نمایندگان شهرهای همجوار استفاده کردندبا عملکر.د احمدی مقایسه کنیدوانوقت خداوند را ناظر وقضاوت کنید.

 8. ایمان گفت:

  وقتی برای ۱۶ کیلومتر راه این بساط و معرکه ها رو راه می اندازیم مسلم بدانید پیمانکاران غیربومی و مسئولان استانی به عقب ماندگی و ندید بدید بودن ما ایمان میارن و این میشه که برای کاری جزئی که از جمله وظایف ذاتی دولت هاست (راهسازی) کلی سر همه ما منت می گذارند…
  داراب تا برسد به نقطه ای که بداند مطالبه گری واقعی یعنی چه و کجا باید جشن افتتاحیه گرفت و مجا نباید، فاصله طولانی دارد.
  متاسفانه به نظر می رسد رسانه های این شهر از جمله داراب آنلاین، داراب نا، همگام، طلوع و … هم در دام بازی ها و معرکه گیری ها افتاده اند یا خدای ناکرده دوست دارند بیفتند!!

  • اهالی فسارود گفت:

   جواب ایمان . عزیزم شما چرا همیشه دنبال کم رنگ کردن خدمات دولت هستیدمگه همین ۱۶ کیلومتر ۱۸ میلیارد هزینه نداشته بنظر شما مبلغ کمی است. اگر همه نمایندگان هرکدام ۲کیلومتر درست کرده بودند حالا تمام شده بود حالا که یه نفر پیدا شده شبانه روز برای جبران عقب ماندگی شهرستان کار میکنه امتال شما که ماهیتتان برای مردم روشنه این حرفها میزنیدبدان که خداوند شاهد .و ناظر اعمال ما هست .ضمنا روزنامه ها رسالت خودشان که اطلاع رسانی است بنحو شایسته انجام میدهند.وتحت افکار شما نیستند.

  • حمید گفت:

   اقا ایمان مگه ندید پدید نیستیم اینکه هر که وارد شهر بشه محرومیت را میبینه اینم از هنر نماینده های قبلی هست . بنده سیاسی نیستم وقصد تبلیغ ندارم ولی خداوکیلی اقای احمدی نماینده فعالی هست .پتروشیمی راه اهن بزرگراه انتقال اب سد رودبال ام ار ای برق گرمسیری دانشکده پیرا پزشکی و….

  • برادر ایمان گفت:

   آقای ایمان سلام
   کاش اگر اهل مطالعه نیستید حداقل متن خبر را می خواندید و اینقدر راحت خود را در معرض قضاوت مردم قرار نمی دادید. برادر بزرگوار در متن خبر آمده که این پروژه با ۱۸ میلیارد تومان کلنگزنی شده. شما بفرمایید چند پروژه در یکساله اخیر در شهرستان بالای ده میلیارد کلنگ زنی شده . رجوع کنید به خاطره تان. آری اگر کلنگزنی بیمارستان را کنار بگذارید چندتا پروژه دیگر در این سطح داریم. بحث ریالی پروژه به کنار اهمیت پروژه . در سال گذشته در چند شهرستان کلنگ بزرگراه ۱۶ کیلومتری به زمین زده شده . مثال بزنید. آری برادر عزیز پیمانکاران تهرانی و شهرستانی آرزوی چنین پروژه ای دارند. وکلنگزنی این پروژه را واقعا باید به مسئولین شهر تبریک گفت. حال حضرتعالی یا مستدل صحبت بفرمایید یا اینکه اگر هدفتان تخریب است ……..

 9. حامیان گفت:

  ایمان جان برپایی مراسم کلنگ زنی در تمامی پروژه ها وجود دارد و هیچ ربطی به ندید بدید بودن ندارد و این جزوی از رسالت خبرنگار است.( جهت اطلاع)
  ضمن اینکه با شاهکارهای نماینده های دورهای قبل باید هم مردم داراب از شروع و کلنگ زنی هر اتفاق عمرانی جشن بگیرند.
  و به همشهری هم باید بگویم لطفا آرشیو خبری داراب آنلاین در تاریخ های مختلف در سال های اخیر را مشاهده بفرمایید بعد جوسازی کنید. وجدان هم چیز خوبی هست. میخواهید در هشت ماه باقی مانده نماینده در خانه بنشیند و کلا کاری صورت نگیرد!؟؟؟؟
  واقعا دکتر احمدی مظلوم وافع شده اند با وجود اینکه اینقدر برای ما تلاش می کنند باز هم ذره ای قدردان زحمات ایشان نیستیم. و شاکی هستیم که چرا برای ما کار میکند!!!
  دکتر احمدی قدرتمند ادامه بده ما حامیان شما تا آخرین روزی که نماینده مان هستید تنهایت نمی گذاریم.

 10. س.ق گفت:

  یک نصیحت به مخالفان دکتر احمدی؛
  ضمن احترام به کاندیدای مورد نظرتان یه محبت کنید زمانی انتقاد کنید که کاری صورت نگرفته یا کم کاری از سوی نماینده بوده نه در صفحاتی که خبر شروع پروژه ای آمده.
  با این کارتون در خیال با این مدل تخریب به هدفتون نزدیکتر میشید غافل از اینکه مردم داراب خیلی فهیم تر از این حرف ها هستند و در واقع کار شما نتیجه عکس خواهد داد.
  دکتر احمدی تا امروز اثبات کرده اند به دور از هرگونه جناح بازی و فاقد حاشیه فقط به توسعه و خدمت به مردم می اندیشد، و اینکه فردی بیشتر اهل عمل ، به دور از بازی های سیاسی نماینده داراب و زرین دشت شده اند جای بسی شکر دارد.

 11. سلام داراب گفت:

  ازهمه عزیزانی که برای داراب تلاش می کنند بسیارسپاسگزاریم.ازهمشهریان عزیز وحامیان کاندیداها هم انتظارداریم تاحامی خدمتگزاران به این نظام مقدس باشند نه اینکه درصدد تخریب سایرین باشند.هرکس که برای این مردم کاروتلاش کند اجرومزدش راقطعا خواهدگرفت.پس لطفا تلاش عزیزان راوارد حاشیه نکنیدتاشهرودیارمان ازمحرومیت رهایی پیداکند انشاا…

 12. همشهري گفت:

  چرا عملیات راهسازی از پلیس راه تا دوراهی زرین دشت تعطیل شده،؟ پیمانکار که خوب فعالیت داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =