آخرین اخبار

متقاضیان مسکن مهر بار دیگر تجمع کردند/فرماندار داراب: روزانه ۵۰ واحد تحویل می دهیم

قصه پرغصه مسکن مهر بارها از طریق رسانه های مختلف مکتوب، مجازی و صدا و سیما اطلاع رسانی شده است؛ پروژه ای که قرار بود مردم را با هزینه کم صاحب خانه کند اما پس از گذشت بیش از ۶ سال از شروع به کار آن هیچ خبری از افتتاح و تحویل خانه ها نیست! […]

اشتراک گذاری
17 خرداد 1394
228 بازدید
کد مطلب : 645

قصه پرغصه مسکن مهر بارها از طریق رسانه های مختلف مکتوب، مجازی و صدا و سیما اطلاع رسانی شده است؛ پروژه ای که قرار بود مردم را با هزینه کم صاحب خانه کند اما پس از گذشت بیش از ۶ سال از شروع به کار آن هیچ خبری از افتتاح و تحویل خانه ها نیست!

به گزارش آژانس خبری داراب «داراب نا»، صبح امروز برای چندمین بار متوالی متقاضیان مسکن مهر داراب با تجمع در سایت مسکن مهر و فرمانداری داراب خواستار تحویل فوری واحدهای مسکونی خود شدند.

شرکت های پیمانکار مسکن مهر داراب می گویند بسیاری از متقاضیان، آورده های خود را تکمیل نکرده و کمتر از ۱۴ میلیون پرداخت کرده اند و از طرفی عده ای از متقاضیانی که آورده خود را تکمیل کرده اند، حق خود را ضایع شده می بینند و خواستار تحویل فوری واحد مسکونی شان هستند.

بر اساس گزارش های قبلی، مسکن مهر داراب آب آشامیدنی ندارد و بین اداره آب و فاضلاب شهری و اداره راه و شهرسازی استان بر سر تامین هزینه حفر چاه و انتقال آب به این سایت مسکونی ۱۶۰۰ واحدی اختلاف است.

مسکن مهر را با وضعیت فعلی تحویلمان دهید، فعلا آب نمی خواهیم!

جمعی از متقاضیان مسکن مهر با اشاره به مشکلات اجاره نشینی و هزینه های بالای زندگی اذعان دارند: حاضریم بدون آب آشامیدنی، واحد خود را تحویل بگیریم!

صبح امروز متقاضیان مسکن مهر بار دیگر با تجمع در سایت مسکن مهر و مقابل فرمانداری داراب از  نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان داراب خواستار رسیدگی به وضعیت خود شدند.

روزانه ۵۰ واحد مسکونی به متقاضیان مسکن مهر تحویل می دهیم

عبدالرضا قاسم پور فرماندار داراب ۲۴ فروردین ماه ۹۴ در مصاحبه با خبرنگار سایت داراب آنلاین وعده تحویل واحد های مسکن مهر در روز دوشنبه ۳۱ فروردین ماه را داد که ظاهرا تاکنون محقق نشده است.

وی صبح امروز در جمع متقاضیان مسکن مهر گفت: مشکلات برق، گاز و تلفن مسکن مهر داراب حل شده اما مشکل آب همچنان پا برجاست و همچنان در حال پیگیری هستیم.از امروز به صورت روزانه ۵۰ واحد مسکونی به متقاضیان مسکن مهر تحویل می دهیم. شما واحدها را تحویل بگیرید در صورتی که نواقصی داشت پیمانکار موظف به رفع آن است.

فرماندار داراب گفت: با مکاتباتی که از طریق راه و شهرسازی استان انجام دادیم مبلغ آورده اضافه نشد و طبقه بالای مسکن مهر همان ۱۴ میلیون تومان و طبقه پایین به دلیل استفاده از حیاط ۱۶ میلیون تومان پرداخت می کنند. لطفا در پرداخت حق و حقوق دولت همکاری کنید تا هر چه سریع تر واحدها تحویل شود.

DSC_0079 DSC_0081 DSC_0082 DSC_0084 DSC_0087 DSC_0096 DSC_0102 DSC_0106 DSC_0108 DSC_0110 DSC_0112 DSC_0113 DSC_0123 DSC_0125 DSC_0128 DSC_0134

3 پاسخ به “متقاضیان مسکن مهر بار دیگر تجمع کردند/فرماندار داراب: روزانه ۵۰ واحد تحویل می دهیم”

  1. مسکن گفت:

    خسته نباشی دلاور

  2. کورش گفت:

    خدا کنه به وعدشون عمل کنن ما که باور نداریم

  3. مصطفی گفت:

    چرا نریمانی پاسخگو نیست مگر فرماندار مسئول ساخت و ساز است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + دو =