آخرین اخبار

زمان برگزاری هفته فرهنگ و هنر شهرستان داراب تغییر یافت

به گزارش خبرنگار «داراب نا»، هادی بصیری دبیر ستاد برگزاری هفته فرهنگ و هنر شهرستان داراب در خصوص زمان برگزاری این مراسم به خبرنگار ما گفت: با توجه به درخواست مکرر فرهنگوران، هنرمندان و سایر اقشار مختلف مردم به ویژه دانشجویان و دانش آموزان به دلیل تقارن ایام پیش بینی شده با امتحانات نوبت خرداد […]

اشتراک گذاری
18 خرداد 1394
352 بازدید
کد مطلب : 683

به گزارش خبرنگار «داراب نا»، هادی بصیری دبیر ستاد برگزاری هفته فرهنگ و هنر شهرستان داراب در خصوص زمان برگزاری این مراسم به خبرنگار ما گفت: با توجه به درخواست مکرر فرهنگوران، هنرمندان و سایر اقشار مختلف مردم به ویژه دانشجویان و دانش آموزان به دلیل تقارن ایام پیش بینی شده با امتحانات نوبت خرداد زمان برگزاری هفته فرهنگ و هنر به هفته دوم مهرماه موکول گردید.

وی افزود: جلسات ستاد برگزاری هفته فرهنگ و هنر با مدیریت فرماندار شهرستان داراب بصورت منظم و به منظور سیاستگذاری، برنامه ریزی و ایجاد هماهنگی های لازم تشکیل خواهد شد.

بصیری تاکید کرد: کمیته های برنامه ریزی، مالی و پشتیبانی، علمی و پژوهشی، تبلیغات، روابط عمومی و دبیرخانه ستاد نیز در این مدت فعالیت های خود را ادامه خواهند داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان داراب با تاکید بر کیفیت بخشی، تنوع و جذابیت به عنوان سه اصل اساسی در برنامه ریزی های هفته فرهنگ و هنر گفت: در این هفته همایش علمی، فرهنگی و هنری، نمایشگاه های کتاب، هنرهای تجسمی، عکس، برگزاری شب شعر استانی، اجرای جنگ شادی، مسابقات فرهنگی و هنری، اجرای جشنواره موسیقی، تئاتر صحنه ای و خیابانی، برگزاری جشنواره بومی و محلی، غذاهای سنتی، بزرگداشت مفاخر علمی و مذهبی، تجلیل از نخبگان علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی شهرستان برگزار خواهد شد.

هادی بصیری در پایان گفت: از هنرمندان، فرهیختگان و صاحب نظران درخواست دارم تا پیشنهادات خود را جهت هر چه با شکوه تر برگزار شدن این هفته به دبیر خانه دائمی این ستاد واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی داراب ارائه نمایند.

7 پاسخ به “زمان برگزاری هفته فرهنگ و هنر شهرستان داراب تغییر یافت”

 1. ناشناس گفت:

  از بیت المال مردم این همه واسه همایشها و نمایشها ولخرجی نکنین.با شور و شعار فرهنگ تغییر نمیکنه.

  • همشهری گفت:

   جناب ناشناس اولا اگر بیت المال در زمینه فرهنگ هزینه نشود،پس در کجا می خواهد خرج شود!؟؟؟
   ثانیا هیچ فرهنگی با گدا بازی و هزینه نکردن تقویت نخواهد شد.
   حالا هرچه میخواهی بشین و سخنرانی کن و بگو فرهنگ فرهنگ ببین تغییری در فرهنگ ایجاد می شود یا خیر!!!!
   بروز باش. کاش هزینه های مفید و لازم فرهنگی که در پایتخت صورت میپذیرد را می دیدی تا به چنین همایشی در شهر خود حسادت نمی کردی.

 2. باقری گفت:

  ضمن تشکر ازابتکار عمل مسولین محترم وپرتلاش شهرستان خصوصا فرماندارفرهیخته ورییس محتدرم اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ؛ ازتوجه ویژه مسولین به دیدگاه ونظرات هنرمند ان وسایراقشار مردم درتغییر زمان برنامه ها سپاسگزاریم.توفیق روزافزون مسولین محترم دراجرای اینگونه برنامه ها که قطعا دراعتلای فرهنگ شهرستان بسیار موثر است ازخدای سبحان خواستارم.

 3. امین گفت:

  از اول هم معلوم بود زمان مناسبی نیست خرداد فصل امتحان و تش بادهای تند عصر های داراب بدرد این همایش نمی خورد

 4. اکبری گفت:

  برگزاری هفته فرهنگ وهنرفرصت بسیارمناسبی است برای معرفی ظرفیت های فرهنگی وهنری شهرستان. ازکلیه مسولین فرهنگی شهرستان متشکریم

 5. ناشناس گفت:

  مهرماه هم که شروع مدارس هس وبهانه ای برای عقب انداختن مجدد این برنامه

 6. زارع گفت:

  ضمن تشکر از فرماندار محترم و دیگر مسئولین عزیز، امیدوارم این هفته طوری برنامه ریزی بشه که جنبه های مختلف فرهنگ داراب معرفی بشه، از موسیقی محلی گرفته تا باقی هنرها و نیز از نویسندگان دارابی هم تجلیل شود. به ویژه دارابیانی که در حوزه فرهنگ و علوم انسانی قلم زده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =