آخرین اخبار

در سالروز ۲۴ خرداد مطرح شد؛ ثابت فرد:مسئولین داراب هماهنگ نیستند؛فرماندار:قبول ندارم

مراسم سالروز ۲۴ خرداد و روی کار آمدن دولت تدبیر و امید با حضور جمعی از مسئولین و طرفداران دولت یازدهم در تالار فرهنگ و هنر داراب برگزار شد. اسماعیل ثابت فرد از فعالان اصلاح طلب و عضو شورای مشورتی داراب به عنوان اولین سخنران مراسم پشت تریبون رفت و ضمن دفاع از سیاست های اقتصادی […]

اشتراک گذاری
25 خرداد 1394
482 بازدید
کد مطلب : 856

مراسم سالروز ۲۴ خرداد و روی کار آمدن دولت تدبیر و امید با حضور جمعی از مسئولین و طرفداران دولت یازدهم در تالار فرهنگ و هنر داراب برگزار شد.

اسماعیل ثابت فرد از فعالان اصلاح طلب و عضو شورای مشورتی داراب به عنوان اولین سخنران مراسم پشت تریبون رفت و ضمن دفاع از سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید، از عدم تغییر مدیران شهرستان داراب انتقاد کرد.

وی در این مراسم گفت: امروز انزوای سیاسی و اقتصادی کشور کاهش پیدا کرده است، اقتصاد رونق پیدا کرده و طرح های عمرانی که خوابیده بود دوباره شروع شده است.

وی با انتقاد از عدم تحقق بعضی از اهداف دولت گفت: این دولت اسم خود را تدبیر و امید گذاشته و من از مسئولین توقع دارم پیام اصلاح طلبان داراب و کسانی که آرزویشان موفقیت دولت است را به مسئولین استانی برسانند. ما ملت و پشتیبانی ملت را نباید فراموش کنیم چرا که آنهایی که به دولت رای دادند اخبار را دنبال می کنند.

ثابت فرد:مدیران دولت تدبیر و امید در داراب هماهنگ نیستند

ثابت فرد با انتقاد از عدم هماهنگی بین مدیران شهرستان داراب گفت: امروز دو سال از دولت جناب دکتر روحانی گذشته اما هنوز ما هماهنگی بین مسئولین شهرستان و بین مسئولین شهرستان و استان نمی بینیم و علت این عدم هماهنگی تغییر نکردن مدیران است.

وی افزود: هنوز کسانی در راس کار هستند که با خواست های دولت و رای ملت هماهنگ نیستند و به نظر می رسد که متاسفانه هیچ تلاشی هم برای تحقق این مساله انجام نمی شود. ما تا حالا چون از مسئولین دولتی اطمینان داشتیم کاری نکردیم اما اگر می بینید لازم است مردم حضور خود را نشان دهند و به قول معروف “تجمع خود جوش” برگزار کنیم هستند دوستان! اما ما می خواهیم از راه قانونی به خواسته های مردم احترام بگذارید.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: ما وقتی فرمانداری را به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان منصوب می کنیم باید اختیار انتخاب مدیران را نیز به او بدهیم تا مدیران هماهنگ انتخاب کند. وقتی سوال می کنیم که چرا هنوز بقایای ضعیف و ناکار آمد دولت سر کار هستند و علاوه بر اینکه کار نمی کنند در مواردی کارشکنی هم می کنند جواب مسئولین این است که اراده ای پشت این تغییر وجود ندارد.

دولت قبل سیاست تهاجمی و ماجراجویانه را در پیش گرفت

عبدالرضا قاسم پور فرماندار شهرستان داراب، دومین سخنران دوم مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن ۲۴ خرداد و پیروزی دولت تدبیر و امید گفت: دستاورد دولت های جمهوری اسلامی شدت و ضعف داشته است، همه دولت ها با نام اصولگرا یا اصلاح طلب خدمت کردند یکی بیشتر و یکی کمتر.

وی افزود: دولتی با مطرح کردن «گفتگوی تمدن ها» دید دنیا را نسبت به جمهوری اسلامی عوض کردند و دولتی هم خدمت کردند اما سیاست های تهاجمی و ماجراجویانه را در پیش گرفتند، در مسائل اقتصادی هم مشکلاتی را برای مردم به وجود آوردند اما مردم در ۲۴ خرداد سال ۹۲ حماسه آفریدند.

وی ادامه داد: امیدواریم انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز پرشور تر از همیشه برگزار شود و ما نیز به همه کاندیداها قول می دهیم با همه توان امانت دار آرای مردم باشیم.

وی تاکید کرد: مردم در ۲۴ خرداد رای ندادند که صرفا زندگی کنند رای دادند که خوب زندگی کنند و در کنار چرخ سانتریفیوژ چرخ زندگی شان هم بچرخد و امروز مقام معظم رهبری از دولت حمایت می کنند.

فرماندار:مسئولین داراب فعال و دلسوز هستند/به هیچ وجه خط و خطوط و جناح در عزل و نصب ها ملاک نیست

نماینده عالی دولت یازدهم در داراب در واکنش به انتقادات «ثابت فرد» گفت: بخشی از انتقادات دکتر ثابت فرد را قبول دارم و بخشی را من قبول ندارم، اینکه ایشان می فرمایند مدیران به هیچ وجه همکاری ندارند و همچنین تعابیری را به قبول ندارم. مدیران شهرستان پرتلاش و زحمتی کشی هستند و دلسوز هستند.

وی افزود: اطمینان داشته باشید ما در جهت تحقق آرمان ها و ارزش های والای انقلاب و خون شهدا در جهت دولت تدبیر و امید ذره ای کوتاه نمی آییم. برای شهرستان و مردم اهل تعامل هستیم اما به هیچ وجه کاری نمی کنیم که اهداف دولت تدبیر و امید روی زمین بماند.

وی تاکید کرد: به هیچ وجه خط و خطوط و جناح در عزل و نصب ها ملاک نیست، فرقی نمی کند مدیر ما اصلاح طلب باشد، اصولگرا باشد، چپ یا راست باشد مهم این است که برای مردم کار کند. مدیران قوی چه اصولگرا باشند چه اصلاح طلب به جد و قاطع حمایت خواهیم کرد.

قاسم پور ضمن بیان خدمات دولت یازدهم در داراب گفت: خیلی از این موارد به برکت نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید است و هیچ کسی نمی تواند در این شهرستان از من فرماندار تا دیگران ادعا کنیم که صرفا خودمان دنبال کردیم و محقق شده است. به هیچ وجه کسی بهره برداری سیاسی و تبلیغاتی هم نکنند و بروشور و بنر چاپ نکنند.

وی گفت: هر کاری انجام شده نتیجه تلاش دولت و پیگیری امام جمعه و نماینده مجترم و دیگر مسئولین و مدیران اجرایی شهرستان است.

در پایان این مراسم احد جمالی معاون توسعه مدیریت منابع انسانی استانداری فارس یه عنوان مهمان مراسم سخنرانی کرد.

گزارش تصویری مراسم (عکس: بهرام جعفریان پور)

DSC_0001 DSC_0036 DSC_0031 DSC_0029 DSC_0026 DSC_0023 DSC_0016 DSC_0014 DSC_0012 DSC_0006 DSC_0002

41 پاسخ به “در سالروز ۲۴ خرداد مطرح شد؛ ثابت فرد:مسئولین داراب هماهنگ نیستند؛فرماندار:قبول ندارم”

 1. ناشناس گفت:

  واقعا این همه تبلیغ وپیامک انبوه برای این جلسه بااین جمعیت حداقلی صدنفری قابل تامل وپیام برای اصلاج طلبان است به نظرم احد جمالی هم ناراحت شده از عدم اسبقبال مردم

  • ناشناس گفت:

   اقا مگر مردم درروز ۲۴خرداد۹۲بادعوت این اقایون اومدن به دکتر روحانی بزرگوار رای دادن که به دعوت این افراد……..بیان توجلسه ………

 2. ناشناس گفت:

  حضور ارزشمند معاون…
  جل الخالق،آیا حضور غیرارزشمند هم تا حالا داشتیم؟

 3. محسن گفت:

  هیچ کس نمیتواندمنکرزخمات دکتر احمدی شود چراکه دولت قبل هم خیلی کار کرد چرادرداراب هیچ کاری انجام نشد ولی درفسا جهرم باداشتن فرد قوی کارها انجام شد.لطفا خدا راشاهد اعمال خودبگیریدوبعدقضاوت کنیدوبدانید که مردم داراب مردمی اگاه وباشعوری هستندکه فرق خوب وبدرا میدانند.یاحق.

 4. امیر گفت:

  بی شک کارهای انجام شده نتیجه عملکرد نماینده قوی هست وگرنه دولت اصلاحات ازاین دولت هم فعالتربود اماداراب ازبی کسی محروم ماند. جناب فرماندار داراب از مهرشماهم تازه شهرستان شده محروم تراست.چرا؟ مگه داراب جزع حوزه دولتهای قبلی نبود.اره فقط نماینده قوی ودلسوز نداشت. جناب قاسمپور مردم شمارابه خاطرصداقتت دوست دارند پس لطفا…………..

 5. ناشناس گفت:

  ده نفر می اوردید تو سالن . خیلی خالیه زشته معاون استاندار اومده سالن خالیه.

 6. داراب دوست گفت:

  سلام
  حیرت کردیم از این همه جمعیت شلوغ واقعا حیف پول

 7. اصلاح طلب گفت:

  اقای دکتر ثابت فرد، من به عنوان یکی از حامیان دکتر روحانی که باهمه خانواده واقوام به ایشان رای دادیم هیچ وقت نه شما ونه اطرافیانتان رادرروزهای قبل از انتخابات ندیدیم واصلا درداراب هیچ تبلیغاتی برای دکتر روحانی نشد واین اراده وخواست مردم بوداین نجابت روحانی بود که قلبهای ایرانیان راجذب کردازخداوند برایشان سلامتی وموفقیت خواستارم

 8. حمید گفت:

  دوباره بوی بد سیاسی کاری واختلاف فضای این شهر محروم وعقب افتاده راپر کرده افسوس ….

 9. عسکری گفت:

  اقای ثابت فرد لطفابرای فهمیدن اینکه شمانماینده ویا سخن گوی چندنفر دارابی هستید بیایید وواقعا در انتخابات مجلس ویاحداقل در انتخابات شورای شهر شرکت کنید.باتشکر

 10. ناشناس گفت:

  چرا شما ها خودتان را به آقای روحانی چسبانده اید

 11. سرکرده گفت:

  چه جمعیت زیادی بالانشستن بیان پایین که جاهست!

 12. فرشاد.م گفت:

  باسلام خدمت همه همشهریان سئوال اینجاست که ثابت فرد بر اساس کدام مشخصه وکدام مدرک مسئولین شهرستان را به کارشکنی وناهماهنگی محکوم میکنند مگر ایشان تاکنون به چند اداره سرکشی کرده اند وایرادات رادیده اند خیلی خوب میشد اگر چند مورد رامصداقی عنوان میکرد.

 13. محمد گفت:

  اگر مسئولین کم کاری میکنند وفرماندار چشمش راببندد به این شهر خیانت کرده ….

 14. محمدصادقی گفت:

  ضمن تشکر از برگزار کنندگان مراسم بهتر بود مراسم باشکوه تر ومردمی تر برگزار شود چرا که مردم این حماسه راخلق کردند وخوب بود از مردم دعوت میشد نه اینکه فقط مسئولین بیایند.ممنون

 15. اصلاح طلب گفت:

  درود بر روحانی عزیز سلام بردولت تدبیر وامید،روحانی دوست داریم …روحانی دوست داریم …روحانی دوست داریم ….

 16. سیاست گفت:

  بابا تمام این دعواها سرپست ومقامه ،توروخداهرجامیخوان بهشون بدین تموم شه دیگه ،خیلی تابلووه خیلی ضایع هس به خدا …نمیدونم کی میخان به فکرمردم بیچاره که اب خوردن ندارن باشین اه< اه

 17. رضا گفت:

  اقای ثابت فرد ،ان مدیرانی که تاکنون شما اورده اید چه گلی برسر مردم زده که بقیه نزده اند کدام تغییر دراین مدت اوضاع رابهبود بخشیده (البته بغیراز فرماندار محبوب)که انهم شمانقشی نداشته ایدوگرنه…

 18. ج- گفت:

  به عقیده بنده بی فروغی جلساتی از این دست می تواند ناشی از نگاه دست اندر کاران برگزاری آن به مردم باشد .که نگاهی قیم مابانه و بی اعتنا به عامه مردم و ناشی از عدم حشر و نشر بامردم عادی است.

 19. امین گفت:

  عجیبه از این جمعیت شاید عکاس اول جلسه که هنوز هیچ کس نیومده عکس گرفته اجرای گروه موسیقی به سرپرستی اقای مرادی هم کار جالبی بوده که ایشالله در برنامه های بعدی هم استفاده بشه ازشون

  • احمدرضا گفت:

   بالا که کلا خالی بود پایین هم سمت چپ خالی بود ولی وسط و سمت راست نسبتا پر بود عکاس واقعیت نشون نداده اما من تو موبایلم عکس و فیلماش دارم اگر خواستین تا بفرستم

 20. داوود گفت:

  فرماندار داراب انسان خوب وباتدبیری هس ودلش برای مردم داراب میتپد واقعا میخواهد مشکلات مردم مرتفع شودولی متاسفانه گرفتار چندنفری شده که دلشان برای خودشان میتپد

 21. رک گوفسارودی گفت:

  چه تدبیری چه امیدی این اقایونی که توجلسه تشریف دارن کدومشون کشاورز یاباغدار یا کارگرند دخل ملت خالیه اقایون همایش میذارن به حال توده مردم چه تاثیری داره ایام انتخابات رسید وجلسات اینچنینیف

  • با سلام و درود بر شما حق گو و رک گو….
   ????اشکان شهنان: از زمان سازندگی تا بحال ٣۴ سال میگذرد ( به احتمال زیاد) کجای داراب ساخته اند؟؟؟
   چرا مسئولان به شهرستان داراب و ۴٠٠ روستای آن بی مهری می کنند؟!
   شخصی که دوره قبل ریس جمهور بود ، اگر این نوع میتینگ های سیاسی برگزار می کرد همه چماق و قلم به دست مقابل شان بودیم!
   داراب هر روز بدتر از دیروز!
   جو مردم این شهرستان نابودتر از آن چیزی است که ما خبر داریم، لطف با آرائه منینگ های سیاسی جو را نابودتر از این نکنید!
   اگه ١٠٠٠ لیتر آب کر ٣۴ سال قدمت داشته باشد ، گندیده می شود!
   امیدوارم بزرگان ، ریش سفیدان ، خیرین و مردمی که دستشان به جیب میرود حرکتی کنند برای پیشرفت این شهرستان و مردم نجیب داراب، ما دیگر توان گوش دادن به حرفای سیاسیون نداریم که هیچ چیزی و هیچ بخاری ندارد!
   حرف زدنشان از ارزانی همه چیز را گران میکند، که ارزان نمی شود!

 22. ناشناس گفت:

  اقای فرماندارجناب قاسمپور خواهش میکنم وقسمت میدم از این بچه های شورای راهبردی تدبیر وامید درخواست کنید یک جلسه ۱۰۰نفره ویاحتی همان تجمع خودجوش که اقای ثابت فرد گفت ترتیب دهند اگر توانستند پس میتوانند…

 23. اعتدال گفت:

  سلام جناب قاسم پورما از رویکرد اعتدال گرایانه شما تشکر می کنیم ولی عزیزانی که نام جبهه تدبیر وامیدشهرستان رو یدک می کشن اعتدال گرا نیستند واز اصلاح طلبان افراطی شهرستان به شمار میان.اعتدال شیوه وشعار دولت دکتر روحانی هست.

 24. ناشناس گفت:

  درود بر دکتر ثابت فرد،مرد شریف ودلسوزی که هیچ وقت به دنبال پست وریاست نبوده ونیست

 25. ناشناس گفت:

  درود بر فرماندار بخاطر موضعگیری مدبرانه اش

 26. ناشناس گفت:

  اگر مشکلی با مدیران ندارن پس چرا ما برای مسکن مهر با اداره راه و شهر سازی و اب هر روز باید بریم فرمانداری و اقای فرملندار هم هر دفعه قول بده و کاری نکنه.این که مسکن مهر همینجوری بریم بگیریم غیر قانونی هست و بعدا کسی مشکل ما رو حل نمی کنه.از همین حالا شهرداری میگه من اشغالا رو جمع نمی کنم.اداره برق هم نمی ذارن کنتور نصب کنه.این چجور هماهنگی بین ادارات هست.همش به ما قول و وعده میدن و هیچی اتفاق نیفتاده.

 27. محسن گفت:

  جالبه:دراین جلسه…….افرادی مشاهده می شوندکه تا دولت سابق بود درمسوولیت خود ریش میگذاشتندحالا تا دیدند اوضاع عوض شده ریششان را تراشیدند…

 28. محمود گفت:

  به به حاج آقا…هم اصلاح طلبه یا طلبه هست

 29. حسن پور گفت:

  ازخواندن صحبتهای آقای ثابت فرد تعجب کردم ایشان راتابه حال جور دیگری می‌دیدم

 30. دلسوز شهرستان گفت:

  سلام اول اینکه مردم به خاطر شما راه به اقای روحانی ندادن که شما چند نفر خود را صاحب راه مردم می داندید شما از فرصت استفاده کردید که از قافله عقب نیفتید اقایان اقای روحانی گفت که من با کلید امدم نبا داس شما که از اقای روحانی تند تر هستید با لدور امدید که اتحاد بین من را خراب کنید ……… شما در این مدت دوسال چه خدمتی برای این شهرستان انجام دادید برای یک حزب خیلی زشت است که نامه بنویسد به معاون رئس جهمور که مسئولین قبل را عوض کنید به جای این نامه چند در خواست دیگر برای شهرستان می دادید نه برای منافع شخصی خود وحزب خودتان

 31. محمد گفت:

  با سلام و احترام به تمام مسولین شرکت کنندگان در جلسه وکسانیکه نظر دادند و نقد کردند
  من تمام سایت را مطالعه کردم وافسوس خوردم که تا کی میخواهیم ایراد بگیریم و کار شکنی کنیم و تقصیر را بگر دن این وان باندازیم ونتیجه بشود انچه تا حالا شده شهری ویرا ن عقب افتاده خود بد که به روستایی بزرگ میماند
  چرا از کسانیکه نظر داده اند یکی پیدا نشد برای بهتر شدن برای همفکری برای همدلی نظر بدهد خواهران و برادران هر حرکتی از کم شرو ع میشود مهم اینست که اگاهانه باشد هدفمند باشد و نتیجه بخش تاریخ کشورهای پیشرفته را مطالعه کنید ببینید به چه کسان از خود گذشته میرسیدکه با افکار بلندشان وپشتکارشان سرنوشت ملت و ملتهارا تغیر دادند.
  بنا براین بیاید دست بدست هم دهیم احساس مسولیت کنیم از بیتفاوتی که بزرگترین بلای دارابیها است دست بکشیم وداراب را نجات دهیم انشاالله – نظری

 32. اشکان شهنان: آقای فرماندارمتن شما تناقض دارد!
  &&&قاسم پور ضمن بیان خدمات دولت یازدهم در داراب گفت: خیلی از این موارد به برکت نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید است و هیچ کسی نمی تواند در این شهرستان از من فرماندار تا دیگران ادعا کنیم که صرفا خودمان دنبال کردیم و محقق شده است. به هیچ وجه کسی بهره برداری سیاسی و تبلیغاتی هم نکنند و بروشور و بنر چاپ نکنند.
  وی گفت: هر کاری انجام شده نتیجه تلاش دولت و پیگیری امام جمعه و نماینده مجترم و دیگر مسئولین و مدیران اجرایی شهرستان است.&&&
  من اشکان شهنان و مردم شریف داراب هنوز متوجه نشدیم ، چه کسی حق دارد؟
  امام جمعه محترم
  نماینده مجلس شورای اسلامی
  یا دکتر قاسمپور
  یا مدیران اجرایی شهرستان؟؟؟
  یا …
  منظور هیچکس حق ندارد، یعنی من اشکان شهنان،کارگران شهرداری ، کارگران ساختمانی (بدون بیمه)، کشاورزان بی آب بدون بیمه، دامداران بدون علوفه، فارغ و التحصیلان بیکار یا بیمارانی که یکی از پاهاشون در بیمارستان داراب و دیگر پایشان در بیمارستانهای فوق تخصصی شهرستان های جهرم یا فسا هست، اینان می گویید حق ندارند؟؟؟
  منظورتان از اینکه هیچکس حق ندارد این کارهایی که جمهوری اسلامی ایران ، مخصوصا دولت شما (دولت تدبیر و امید) انجام داده بهره برداری سیاسی نکنند!

 33. همشهری گفت:

  اعضای محترم شورای تدبیر وامید شمارابخداقسم میدهیم دست از ایرادگیریهای بی مورد وغیر منطقی برداریدوکاری نکنید که مردم دیدگاهشان نسبت به دولت دکتر روحانی تغییر کند واقعا چه اصراری دارید مسولی که بخوبی دارد کارمیکند وبرحوزه کاری خود اشراف دارد رابدون دلیل موجه تغییر دهید وشخصی بدون تجربه وناکارامد بیاورید

 34. اسماعيل گفت:

  سلام درود بر دکتر زحمت کش حرف حق میزنید خدا خیرت بده

 35. ناشناس گفت:

  این سایت شما با بداخلاقی های سیاسی داره با توجه به کینه ای که امام جمعه از فرماندار کوچکترین انتقاد از فرماندار را بزرگنمایی میکنه
  وقتی شما اینجوری هستی معلومه که ریشه دارابی ها را داری خشک میکنی جناب جعفریان پور
  چرا گاهی اوقات داری کم تجربه نشان میدی؟؟؟
  واسه خوشحال کردن یه عده‌ای لازمه که همچی کار بکنی
  متاسفم واسه افراد ساده لوحی که این مطالب افراطی شما را باور میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + سه =