آخرین اخبار

مدیری که رسانه را نادیده بگیرد جایگاهی در بین مردم ندارد

دبیر مجمع مطالبه‌گران استان فارس گفت: امروز همه مدیران باید پیوست رسانه‌ای داشته باشند، مدیرانی که بخواهند رسانه را نادیده بگیرند جایگاهی در بین مردم ندارند.   به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، حسین کشتکار در همایش افتتاح واحد دانش‌آموزی خبرگزاری فارس گفت: هیچ اقدامی بدون تشکیلات ثمردهی ندارد، خبرنگاران دانش‌آموز خبرگزاری فارس که امروز […]

اشتراک گذاری
11 آذر 1402
100 بازدید
کد مطلب : 12120

دبیر مجمع مطالبه‌گران استان فارس گفت: امروز همه مدیران باید پیوست رسانه‌ای داشته باشند، مدیرانی که بخواهند رسانه را نادیده بگیرند جایگاهی در بین مردم ندارند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، حسین کشتکار در همایش افتتاح واحد دانش‌آموزی خبرگزاری فارس گفت: هیچ اقدامی بدون تشکیلات ثمردهی ندارد، خبرنگاران دانش‌آموز خبرگزاری فارس که امروز دور هم جمع شدند برای آینده بهتر استان فارس و به دوش کشیدن وظیفه‌های مهمی در آینده آماده می‌شوند و به یک تشکیلات مهم تبدیل خواهند شد.

 

وی در خصوص پیوند مطالبه‌گری و رسانه گفت: مطالبه‌گری جدای از رسانه نیست، وقتی اسم مطالبه‌گری می‌آید رسانه نیز به دنبال آن است، راهی را که رسانه طی می‌کند باید همراه با صبر و حوصله باشد؛ این راه علی‌رغم تمام سختی‌ها، خوشی‌های خودش را دارد، تاثیرگذار بودن و رفع مشکلات مردم از مهم ترین شیرینی‌های عرصه رسانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =