آخرین اخبار

صلاحیت ۳۰ نماینده فعلی تهران در مجلس تایید شد/ تایید صلاحیت پزشکیان و علی مطهری

گزارش ایرنا از اخبار خوب تایید صلاحیت داوطلبان مجلس   صلاحیت ۳۰ نماینده فعلی تهران در مجلس تایید شد/ تایید صلاحیت پزشکیان و علی مطهری   :یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، از تایید صلاحیت ۳۰‌نماینده فعلیِ تهران، توسط هیات نظارت شورای نگهبان برای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد. […]

اشتراک گذاری
14 دی 1402
112 بازدید
کد مطلب : 12254

گزارش ایرنا از اخبار خوب تایید صلاحیت داوطلبان مجلس

 

صلاحیت ۳۰ نماینده فعلی تهران در مجلس تایید شد/ تایید صلاحیت پزشکیان و علی مطهری

 

:یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، از تایید صلاحیت ۳۰‌نماینده فعلیِ تهران، توسط هیات نظارت شورای نگهبان برای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.

این منبع آگاه با بیان اینکه هیات نظارت شورای نگهبان به مدت ۵۰ روز، کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان را انجام داده، تصریح کرد: بررسی ها به ایستگاه پایانی رسیده و علاوه بر تایید صلاحیت نمایندگانِ تهران، تعداد زیادی از داوطلبانی که در هیات اجرایی عدم صلاحیت یا عدم احراز شده بودند پس از بررسی اعتراض آنها در هیات نظارت، صلاحیت آن ها تایید شده است که علی مطهری، مسعود پزشکیان، محمد رضا نوبخت و غلامرضا تاجگردون از جمله این چهره های سرشناس هستند.

وی افزود: بررسی پرونده‌ها بر اساس استعلام مراجع ذیصلاح و تحقیقات محلی به پایان رسیده و تاپایان امروز ۱۴ دی ماه هیات‌های نظارت شورای نگهبان به فرمانداری‌ها اعلام خواهند کرد و فرمانداران نیز ۱۵ و ۱۶ دی ماه نتیجه تائیدصلاحیت نهایی را به اطلاع داوطلبان خواهند رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + سه =