آخرین اخبار

با حکم استاندار فارس؛ شهردار فدامی سرپرست معاونت عمرانی فرماندار شد

💠به گزارش داراب آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری، به پیشنهاد خلیل اقتصادی فرماندار ویژه داراب و با حکم ایمانیه استاندار فارس، علیرضا مشایخ به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه داراب منصوب کرد. 🔹در بخشی از حکم استاندار فارس آمده است: جناب آقای علیرضا مشایخ سلام علیکم به موجب این حکم […]

اشتراک گذاری
19 خرداد 1403
81 بازدید
کد مطلب : 12759

💠به گزارش داراب آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری، به پیشنهاد خلیل اقتصادی فرماندار ویژه داراب و با حکم ایمانیه استاندار فارس، علیرضا مشایخ به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه داراب منصوب کرد.
🔹در بخشی از حکم استاندار فارس آمده است: جناب آقای علیرضا مشایخ سلام علیکم به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد فرماندار ویژه شهرستان داراب، جنابعالی را به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان داراب منصوب می‌نمایم. امید است با اتکال به خداوند متعال در چارچوب وظایف مصوب و در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی و اجرای سیاست‌های دولت مردمی موفق و موید باشید. محمد هادی ایمانیه علیرضا مشایخ دارای مدرک مهندسی عمران و تصدی شهرداری فدامی را به عهده داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =