آخرین اخبار

۱۶جوان برتر لامردی تجلیل شدند

۱۶ جوان برتر لامرد طی آیینی به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر تجلیل شدند. به گزارش داراب نا به نقل از مهر، همزمان با میلاد حضرت علی اکبر و روز جوان در آیینی از جوانان برتر لامرد در عرصه های مختلف تجلیل شد. این مراسم شنبه شب با حضور دکتر موسی موسوی نماینده مردم لامرد در […]

اشتراک گذاری
10 خرداد 1394
728 بازدید
کد مطلب : 351

۱۶ جوان برتر لامرد طی آیینی به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر تجلیل شدند.

به گزارش داراب نا به نقل از مهر، همزمان با میلاد حضرت علی اکبر و روز جوان در آیینی از جوانان برتر لامرد در عرصه های مختلف تجلیل شد.

این مراسم شنبه شب با حضور دکتر موسی موسوی نماینده مردم لامرد در مجلس شورای اسلامی و به میزبانی اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم تعداد پنج نفر از جوانان برتر بخش  های چاهورز، علامردشت، اشکنان و بخش مرکزی لامرد به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند که در میان عدم وجود فضای فرهنگی و ورزشی، اشتغال زایی وعدم شناسایی ضرفیت های بالقوه جوانان مهمترین مواردی بود که جوانن مطرح کردند.

نماینده مردم لامرد در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن تشکر از دست اندرکاران اظهار داشت: ای کاش کارنامه قبل و بعد تا هم اکنون انقلاب در لامرد به نگارش درآمده بود تا جوانان از روند توسعه باخبر شوند چرا که بسیار به آنان کمک می کرد.

وی افزود: خروجی آن همه تلاش لامردی است که در طول ۳ هفته سه وزیر کلیدی دولت یعنی وزیر بهداشت و درمان، نفت و راه و شهرسازی به لامرد سفر می کنند و رییس جمهور در سفر خود به استان فارس در جلسات خود کلنگ زنی پروژه های لامرد و مهر را قوت سفر خود به استان فارس می داند.

دکتر موسوی تصریح کرد: پروژه هایی که در لامرد و در سفر دولت به استان فارس عملیات اجرایی آن آغاز شد ۱۰هزار میلیارد تومان ارزش دارد و لامرد تنها شهری است که در جلسه هیئت دولت در مورد آن بحث می شود چون ظرفیت های آن شناخته شده و هم اکنون با اطمینان می گوییم که افق روشن است و بهره این توسعه نصیب جوانان و خلاقان آینده و حال است.

وی با بیان اینکه جای چنین جلساتی که جوانان به بیان نقطه نظرات خود بپردازند در شهرستان کم است، ادامه داد: دغدغه شما جوانان به جاست و مایل هستیم در جلسات کاری با جوانان به گفت و گو بنشینیم که در میان از طریق فرمانداری پیگیر مطالبات شما جوانان هستیم.

دکتر موسوی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و مرحوم دکتر حیاتی، خطاب به جوانان و مسولین اظهار داشت: یکپارچگی مسله بسیار مهمی است و بخش های مختلف شهرستان نباید بخش خود را مرکز شهرستان جدا بدانند، نباید خودمان به دست خودمان انسجام منطقه را بهم بزنیم.

وی در پایان افزود: سخنان شما جوانان را شنیدم اما اینکه امکانات در مرکز شهر مستقر باشر امر طبیعی است اما تشدید اختلافات به صلاح منطقه نیست و ما باید با مدیریت همه مناطق از صنایع استفاده کنیم.

در پایان این مراسم از ۱۶ جوان برتر لامردی در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی و ورزشی تجلیل شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شش =