آخرین اخبار

آمریکا به چیزی جز اسلام ما راضی نمی شوند/نرمش قهرمانانه به هیچ وجه با ذلت جور نیست

بعد از ظهر دیروز سردار غیب پرور فرمانده سپاه فجر استان فارس در گردهمایی بسیجیان شهرستان داراب که تحت عنوان هیئت عاشقان ولایت در تالار فرهنگ و هنر برگزار شده بود حضور یافت. به گزارش آژانس خبر داراب «داراب نا»، سردار غلامحسین غیب پرور با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تحریف شخصیت […]

اشتراک گذاری
24 خرداد 1394
281 بازدید
کد مطلب : 839

DSC_0042

بعد از ظهر دیروز سردار غیب پرور فرمانده سپاه فجر استان فارس در گردهمایی بسیجیان شهرستان داراب که تحت عنوان هیئت عاشقان ولایت در تالار فرهنگ و هنر برگزار شده بود حضور یافت.

به گزارش آژانس خبر داراب «داراب نا»، سردار غلامحسین غیب پرور با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تحریف شخصیت امام (ره) گفت: موضوع تحریف در تاریخ اسلام مسبوق به سابقه است و پس از رحلت نبی مکرم اسلام بسیاری در مقام تحریف شخصیت ایشان بر آمدند.

وی تحریف را در ابهام قرار دادن یک شخصیت برجسته یا انحراف ایجاد کردن در اهداف یک رهبر الهی دانست و گفت: هر یک از ائمه مسئولیت داشتند تا شخصیت پیامبر اسلام تحریف نشود و برای همین به زندان رفتند و به شهادت رسیدند.

سردار غیب پرور گفت: امام حسین (ع) فلسفه قیام خود را احیای سنت جدش اعلام می کند یعنی همین ممانعت از تحریف شخصیت پیامبر و چون دشمن نمی خواست حضرت را با آن وضعیت شهید کردند.

وی افزود: تحریف شخصیت امام در زمان حیاتشان شروع شد اما خیلی جرات نمی کردند و با رحلت ایشان کم کم تحریف شدت بیشتری گرفت. امروز وضعیت به گونه است که بعضی می گویند امام با رابطه ایران و آمریکا موافق بودند.

نرمش قهرمانانه به هیچ وجه با ذلت جور نیست

این فرمانده عالی سپاه شایسته ترین فرد در ترجمان مقام و شخصیت حضرت امام را مقام معظم رهبری دانست و تاکید کرد: آمریکا به چیزی جز اسلام ما راضی نمی شوند و پیمان شکنی آنها بارها به ما ثابت شده است. اینها می گویند آمریکا در بازرسی ها آزاد باشند هر زمانی که دلشان خواست از هر نقطه ای حتی اماکن نظامی جمهوری اسلامی بازدید کنند کجای این قهرمانانه است.

وی افزود: حضرت آقا فرمودند نرمش قهرمانانه که به هیچ وجه با ذلت جور نیست. عزت، شرف و اقتدار در کلمه قهرمانانه پنهان است. رییس جمهور محترم ما هم می گوید آمریکا عهد شکن است پس حرف یکی است. اینها پررویی می کنند که ما باید از مراکز نظامی شما بازدید کنیم، غلط می کنید.

سردار غیب پرور گفت: اگر روزی یکی از آنها خدای نکرده پایش را اینجا گذاشت و نگاه چپ به یکی از مراکز سپاه کرد من حتما دستور بازداشت او را می دهم. مذاکره کنندگان ما می دانند و بیشتر بدانند که پشتشان گرم است، دست این نظام خالی نیست.

وی افزود: امروز به برکت اسلام و خون شهدا ما استقلال داریم و باید با چنگ و دندان آن را حفظ کنیم. راه حفظ این استقلال حفظ وحدت و همدلی و همزبانی است.

وی در پایان با اشاره به رشادت های رزمندگان دارابی در دوران دفاع مقدس گفت: فیلم شهید محمد اسلامی نسب را برای حضرت آقا نمایش دادم و ایشان فرمودند یقین دارم که این شهید حضرت زهرا را در بیداری زیارت کرده است.

حجت الاسلام صادقی امام جمعه داراب در این مراسم گفت: در تاریخ عرب و عجم آمده است سرزمین داراب بدون جنگ و خونریزی در اختیار اسلام قرار گرفته و این نشان از ولایت مداری این مردم است.

وی افزود: مردم این شهرستان هزاران رزمنده، صدها جانباز و بیش از ۵۴۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند و در فتنه ۸۸ مردم قبل از نهم دی ماه یعنی در ۸ دی به خیابان آمدند و از مقام معظم رهبری حمایت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 7 =