آخرین اخبار

کشف بزرگ تریاک در داراب؛ جاسازی ۱۷۰۰ کیلوگرم تریاک در کامیون لو رفت

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ماموران انتظامی شهرستان داراب با توقیف یک دستگاه کامیون، ۱۷۰۰ کیلوگرم تریاک از آن کشف کردند. سردار رهام‌بخش حبیبی چهارشنبه ۱۴ تیر در تشریح این رویداد به خبرنگاران گفت: پلیس داراب با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، از تردد یک دستگاه کامیون حامل مواد مخدر در یکی از مسیرهای فرعی […]

اشتراک گذاری
14 تیر 1402
200 بازدید
کد مطلب : 11394

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ماموران انتظامی شهرستان داراب با توقیف یک دستگاه کامیون، ۱۷۰۰ کیلوگرم تریاک از آن کشف کردند.

سردار رهام‌بخش حبیبی چهارشنبه ۱۴ تیر در تشریح این رویداد به خبرنگاران گفت: پلیس داراب با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، از تردد یک دستگاه کامیون حامل مواد مخدر در یکی از مسیرهای فرعی و خاکی محور “بندرعباس – داراب” مطلع شده و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار می‌دهد.

وی افزود: مأموران با گشت زنی های محسوس و نامحسوس، کامیون مورد نظر را شناسایی و برای بررسی بیشتر آن را متوقف می‌کنند.

این مقام انتظامی گفت: در بازرسی از این کامیون، یک تن و ۷۰۰ کیلوگرم تریاک که در زیر بار کود حیوانی جاسازی شده بود، کشف و در این خصوص یک قاچاقچی دستگیر شد.

حبیبی خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته و با تلاش مأموران انتظامی فارس، سه باند قاچاقچیان مواد مخدر منهدم، ۱۲ دستگاه خودرو توقیف، ۱۵ قاچاقچی دستگیر و حدود دو تن و ۳۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است.

فرمانده انتظامی فارس همچنین گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود ۱۴ تن انواع مواد مخدر سطح استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، با افزایش ۱۶ درصدی روبرو بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + چهارده =