آخرین اخبار

مدال طلای تنیس روی میز نوجوانان کشور به آوا یزدان پناه رسید

به گزارش داراب آنلاین بنا به اعلام روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، مسابقات تنیس روی میز آزاد و دسته برتر نوجوانان دختر کشور، با حضور ۹۸ تنیسور منتخب مناطق ۱۱ گانه، به میزبانی ارومیه از ۲۴ تا ۲۷ مرداد ماه ۱۴۰۲ برگزار شد، که ۴ ورزشکار دارابی، موفق به حضور در این رقابت‌ها شدند. […]

اشتراک گذاری
29 مرداد 1402
163 بازدید
کد مطلب : 11679

به گزارش داراب آنلاین بنا به اعلام روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، مسابقات تنیس روی میز آزاد و دسته برتر نوجوانان دختر کشور، با حضور ۹۸ تنیسور منتخب مناطق ۱۱ گانه، به میزبانی ارومیه از ۲۴ تا ۲۷ مرداد ماه ۱۴۰۲ برگزار شد، که ۴ ورزشکار دارابی، موفق به حضور در این رقابت‌ها شدند.
نگار خضرایی که برای اولین بار و آرمیتا اسماعیل‌زاده برای بار دوم جواز حضور در رقابت‌های کشوری را کسب کرده بودند، موفق به صعود از دور مقدماتی نشدند.
ثمین خاکپور دیگر تنیسور موفق دارابی، در دور مقدماتی، نمایندگان استان‌های کردستان، خراسان رضوی و گیلان را مقتدرانه شکست داد و به عنوان سرگروه به دور حذفی صعود کرد.
وی در دور اول حذفی، دیگر نماینده فارس را از پیش رو برداشت و در دور دوم با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ مغلوب تنیسور تهرانی شد و از راهیابی به دسته برتر کشور باز ماند
۱۶ ورزشکار برتر کشور در یک جدول دوره‌ای رقابتی سخت و نفسگیر را دنبال کردند، که در نهایت آوا یزدان‌پناه ملی‌پوش ارزنده دارابی، توانست مقتدرانه بر سکوی قهرمانی بایستد و با شایستگی، مدال طلای این رقابت‌ها را کسب کند و برگ زرین دیگری بر افتخارات پرشمار خود و ورزش داراب بیفزاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =